Міжнародне посвідчення

ISIC

isic cardsПісля Другої світової війни лідери міжнародного студентського руху чітко усвідомили важливість міжнародних молодіжних контактів. Вони розуміли, що досягти глобального взаєморозуміння можливо лише за допомогою культурного обміну та подорожей. Наприкінці 50-х років ХХ століття виникла ідея про створення єдиного документа, що підтверджує статус студента по всьому світу. Втілити в життя цю чудову ідею вдалося лише в кінці 60-х, і так була створена Міжнародна cтудентська карта ISIC!

ISIC — International Student Identity Card (Міжнародне посвідчення особи і статусу школяра/студента) було створено в 1956 році під патронажем ЮНЕСКО. Відтоді більше 50 мільйонів студентів скористалися посвідченням ISIC під час подорожей для отримання дисконтів на товари і послуги.

Основне завдання ISIC — сприяти міжнародному співробітництву та розвитку студентських і молодіжних обмінів шляхом надання різноманітних дисконтів на транспорт, проживання, тощо, служити інтересам студентів та підтверджувати статус «студента» по всьому світу.

Асоціація ISIC — одна з п’яти асоціацій-членів, що входять до Міжнародної Конфедерації Студентського Туризму ISTC (заснована в 1949 р.).

Сьогодні ISIC є єдиним визнаним в світі посвідченням особи та статусу людини, що навчається, це посвідчення випускається в 124 країнах світу, надає понад 40 тисяч знижок та пільг власникам посвідчення, програма підтримується на державному рівні і налічує 4,5 мільйони членів спільноти ISIC.

EURO

Що таке European Youth Card (європейська молодіжна картка, европейская молодежная карточка) EURO<26 та EURO<26 Student? Це визнане у 41 країні Європи, США, Канаді, Бразилії посвідчення молодого європейця для людей віком не старших 30 років (нижня межа віку не регламентується), а також міжнародне посвідчення учня, студента, аспіранта. Картка дійсна протягом одного року з дня отримання й оновлюється за бажанням власника щороку доти, поки власник не старший 30 років. European Youth Card EURO<26 - найпопулярніші дисконтні картки (дисконтные карточки) в Європі! Картка має найбільшу в Європі дисконтну мережу – до 200.000 знижок, у т.ч. 20.000 знижок у США та понад 1800 знижок в Україні!

 

Для виготовлення посвідчення необхідно:

  • копія паспорта громадянина України;
  • копія закордонного паспорта;
  • копія студентського квитка (або довідка з деканату);
  • фотографія (розміром 3х4);
  • Вартість посвідчення 250 грн. (з 14 лютого 2019 року).