Дорогі студенти!

Admin         1.9.2014

Дорогі студенти!

Профспілковий комітет студентів Львівського національного університету імені Івана Франка від щирого серця вітає Вас з початком нового навчального року, із святом мудрості, доброти і людяності.

Сьогодні розпочинається час змін, швидкого зросту та солодких неочікуваних буднів. Обравши собі професію, кожен із Вас поставив собі ціль. Тож бажаємо тобі впевнено крокувати до її здійснення. Пам’ятай, що мрія без дії, - це як обкладинка без книги.

Минулий навчальний рік показав, що студентство – це велика та непереможна сила, яка здатна підняти патріотичний дух, зміцнити силу думки. Ми сказали своє слово на революції гідності та показали свою відданість рідним, друзям, Університету та державі.

Бажаємо усім студентам на цьому шляху підкорити нові вершини, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті. Зичимо Вам благополуччя, взаємоповаги, любові одне до одного та порозуміння!