160 років від Дня народження Івана Франка

Admin         27.8.2016

160 років від Дня народження Івана Франка

27 серпня вранці Студентський уряд та Профком студентів Університету відвідав Личаківське кладовище з нагоди сторіччя з Дня Народження українського генія й патрона Львівського університету - Івана Яковича Франка. Після урочистого покладання квітів студенти вшанували пам'ять Каменяра хвилиною мовчання, згодом пролунало кілька фактів із життя Каменяра.

Іван Якович Франко - письменник, науковець, журналіст і турботливий батько. Саме він спонукав Україну до її політичного розквіту, й усі його настанови - це мотивація нам створити політичну основу нації.

Тож вітаємо генія і святкуємо 160-річчя із Дня його народження - Каменяра, покровителя, Людини з великої букви.

Як студенти відвідали Франкову могилу, можна побачити на світлинах.