Баранник Андрій - новообраний голова профбюро студентів географічного факультету

Андрій Білинський         25.4.2014

Вчора, 24 квітня 2014 року відбулась звітно-виборча конференція профспілкової організації студентів географічного факультету. В ході роботи конференції було обрано нового голову профбюро студентів факультету - Андрія Баранника, студента групи ГРФ-46.

Колектив профспілкового комітету вітає Андрія з обранням і бажає успіху у роботі на благо студентів.

Скільки є свавіля і порушення прав,свободи людини на цій інтернет сторінці?

Перш ніж надіслати коментар, користувачі мають таку свободу , погоджуються з тим, що:

a. Прийняти повну відповідальність за коментар, який ви надішлете.
б Використовувати цю функцію лише для законних цілей.
с Не публікувати наклепницькі, образливі, расистські, сексисті, загрозливі, вульгарні, нецензурні, ненависні або іншим чином неприйнятні коментарі або публікувати коментарі, які стануть кримінальним правопорушенням або потягнуть за собою громадянську відповідальність.
д. Не публікувати або не надавати доступ до будь-якого матеріалу, який захищений авторським правом, торговою маркою чи іншим майновим правом без чіткого дозволу власника авторського права, торгової марки або будь-якого іншого майнового права.
е Оцінити для себе точність будь-якого висновку, поради або іншого змісту

НЕ ВСІ КОМЕНТАРІ варті уваги, і тим більше відбувається порушення прав людини.

Хочу звернути увагу адміністраторів на наступне, відбувається добровільна згода виставляння коментарів, які станють співучасники кримінального правопорушенням або потягнуть за собою громадянську відповідальність.

Будуймо суспільство ВІДПОВІДАЛЬНИХ ЛЮДЕЙ.

Яким чином проходить відбір та сам перехід контрактника на державну форму, якщо звільнилось місце.

Если я у меня 2 перездачи екзамена, буду ли я получать Соц.стипендию? Сирота

Скажіть будь ласка дитина учасника АТО має якісь пільгі при оплаті за гуртожиток?

Талон історія України усно чи письмово??