Захисти себе сьогодні, щоб не шкодувати завтра

Галина Чорна         1.12.2014

Захисти себе сьогодні, щоб не шкодувати завтра

З нагоди міжнародного дня солідарності з ВІЛ-позитивними людьми Профком студентів та Студентський уряд Львівського національного університету імені Івана Франка спробували нагадати всім, що це лихо, яке може торкнутись будь-кого. Кожен з нас повинен пам’ятати – ця хвороба забрала мільйон людських життів. Тому сьогодні, 1 грудня 2014 року за ініціативи студентських організацій, студентам Університету роздавали інформаційні листівки із засобами контрацепції.

Про безпеку свого життя потрібно пам’ятати щодня. Тим паче про Вірус, який знищує твою імунну систему.

Які можливі шляхи передачі ВІЛ-інфекції та куди іти перевірятись, а головне, якщо щось, то що робити далі?

1 грудня – міжнародний день солідарності з ВІЛ-позитивними людьми. Нам усім слід бути більш уважними один до одного.

Пам’ятаймо, що:

• Шкіра нездоланний бар'єр для ВІЛ.
  • Такі комахи, як комарі, не переносять ВІЛ.
  • Можна торкатися, обніматися, цілуватися із ВІЛ-позитивною людиною, можна носити одяг ВІЛ-позитивної людини.
  • Можна користуватися предметами та пристроями, туалетом, душем, білизною разом із ВІЛ - інфікованою людиною.
  • ВІЛ не можна вдихнути, не має його в сльозах, поту, слині, не можливо заразитися доторкнувшись до зараженої людини.

ЗНАТИ - ОЗНАЧАЄ УПЕРЕДИТИ!