Зима, що нас змінила…

Admin         21.11.2014

Зима, що нас змінила…

Рік. Століття. Тисячоліття. Ми відстоюємо нашу землю - святу, пролиту кров'ю відважних і хоробрих українців.

Цей рік змінив хід в історії. Українці повстали. Саме ми сказали ні брехні, фальшивості та підлості! Кров гордих, сміливих, а головне вільних людей проливає ця холодна війна. От тільки вона не знає нашої сили... Але відчує її. Де пролилась кров героїв, будуть рости квіти. Ворог забрав тисячі життів,але йому ніколи не зламати нашого духу!

Гідність - це не просто слово... Це відважні серця тисячі українських людей. Тих, хто радше помруть, ніж встануть на коліна. Ніколи!

Наша молитва сильніша ворожої зброї. Наша єдність - це нездоланні укріплення, які оберігають нашу землю. Ми - це борці за гідність, за волю, за честь та правду. Це ми будемо з гордістю та болем розказувати своїм дітям та внукам про героїв, які ніколи не вмирають, про майдани правди та відваги, про Революцію Гідності.

Небесна сотня стала ангелами охоронцями української землі, охоронцями кожного відважного українця. Коли на передовій лунають постріли,  відважні українські вояки кидаються у бій з словами "Слава Україні!",а їм у відповідь лунає " Героям слава!".

Ця революція змінила все! Вже ніколи не буде так як раніше. Пам'ятаймо заради чого наші герої були вбиті, заради чого вони віддали своє життя. Борімося за справедливість, за краще майбутнє. Все починається з нас ! Це наша держава, це наша земля, це наша Україна, і ніхто ніколи не забере нашу незалежність і нашу гідність!

Слава Україні!


Коментарі

Ще ніхто не прокоментував цю публікацію.


Додати коментар