Ой, хто добрі справи робить, до того в гості Миколай приходить!

Оксана Данилів         22.12.2014

Ой, хто добрі справи робить,  до того в гості Миколай приходить!

18 грудня 2014 року до дитячого будинку для хлопчиків у с. Бортники завітав у гості Святий Миколай. Але прийшов не сам:) Разом із ним величезний мішок подарунків принесли помічники Чудотворця - студенти хімічного, геологічного та біологічного факультетів.
Розказавши про свої добрі справи, хлопчаки отримали спортивний інвентар (батут, гральні м’ячі, скакалки), настільні ігри, засоби особистої гігієни, багато солодощів та, надіємось, незабутніх вражень.

А ми, отримали найважливіше – щирі посмішки та обійми дітей.

Робімо добро! І казка прийде до кожного з нас.

Профбюро студентів хімічного, геологічного та біологічного факультетів бажає усім міцного здоров’я, здійснення усіх задумів, та наснаги для досягнення поставлених цілей.

З Новим роком та Різдвом Христовим! Веселих свят!