Ми кидаємо Вам виклик!

Admin         4.9.2014

«Ми кидаємо Вам виклик!», - саме з таким гаслом студентський актив Львівського національного університету сьогодні вийшов на площу перед пам'ятником Іванові Франку. Так студентські лідери долучилися до благодійного флешмобу «Ice Bucket Challenge», який сьогодні охопив увесь світ.
Ініціатором масового обливання став голова Первинної профспілкової організації Михайло Мураль. Він наголосив, що найголовніше – не забувати про мету акції, залучати якомога більше людей, аби зібрати кошти для української армії.
«Ми ніяк не могли залишитися байдужими до такої громадської волонтерської акції, яка більш налаштована не на шоу, а яка несе об’єднавчу, матеріальну, корисну функцію для підтримки української армії. Ми ряду активістам кинули виклик і вирішили організувати загальноуніверситетське обливання», - зазначив він.


Студентський колектив Франкового вишу, у свою чергу, кинув виклик Ректорату Львівського національного університету, Профспілковій організації Львівської політехніки та Київського політехнічного інституту. За правилами флешмобу номіновані мають відтворити щось подібне упродовж 24 годин, а також перерахувати кошти на підтримку Збройних сил України. Успіху вам!
Нагадаємо, що «Ice Bucket Challenge» — це кампанія, спрямована на благодійництво, сенс якої в обливанні себе відром крижаної води. Початкова мета — отримати кошти в фонд з вивчення аміотрофічного бічного склерозу. Однак в Україні популярний рух набув дещо іншої специфіки. У зв’язку зі складним військовим становищем на Сході України, кошти збирають для підтримки військових у зоні дії АТО.
До обливання долучилися багато українських політиків та громадських діячів, серед яких також родина Президента України Петра Порошенка.


Коментарі

Ще ніхто не прокоментував цю публікацію.


Додати коментар