Інформація щодо виплати соціальної стипендії в листопаді

Андрій Білинський         29.11.2018

У зв'язку з недофінансуванням відділом соціального захисту населення виплати соціальної стипендії завтра, в п'ятницю, 30 листопада 2018 року, соціальна стипендія буде ВИПЛАЧЕНА наступним категорія:

- сироти (жовтень і листопад);

- учасники АТО, їх діти та діти загиблих в АТО (жовтень і листопад);

- Особи з інвалідністю (жовтень і листопад);

- студенти постраждалі від ЧАЕС;

- Внутрішньо-переміщені особи (жовтень);

Не буде виплчена стипендія за листопад внутрішньо-переміщеним особам і за жовтень та листопад дітям шахтарів та студентам з малозабезпечених сімей.

Не виплачена зараз соціальна стипендія БУДЕ ВИПЛАЧЕНА одразу після надходження коштів з відділу соціального захитсту населення, яке очікується вже в грудні.