Інститут Громадського Лідерства

Андрій Білинський         27.3.2014

Інститут Громадського Лідерства

Інститут Громадського Лідерства (ІГЛ) - унікальний навчальний заклад некомерційного типу на теренах України, в якому протягом року навчаються лідери громадських організацій, молодіжних осередків політичних партій, рухів, студентських організацій та активна молодь, яка хоче досягти успіху. Організація має кілька різних навчальних програм, які є довготерміновими, та короткотерміновими, які проходять 2-3 дні. Всі навчальні програми є сертифікованими, і по закінченню кожен слухач який успішно виконав умови отримує сертифікат. Організація існує вже 10 років, і протягом всього часу через навчальні програми пройшло близько 500 людей. І саме зараз оголошено набір на старт 3 Освітніх програм:

Базова лідерська програма триває 5 місяців, квітень-травень, жовтень-грудень. Її завдання є сформувати нову генерацію молодих, амбітних та перспективних людей, які будуть рушієм інновацій, громадських проектів та нових ініціатив. Умови завершення програми це 60% прослуханих тренінгів (близько 60 занять), публічний виступ перед аудиторією та ініціація та створення громадського проекту. В рамках навчання слухачами буде прослухано курси з публічного виступу, роботи в команді, конфліктологія, екзистенція лідерства, психологія розвитку, етика ділового спілкування, дебати, зв’язки з громадськістю (PR), написання проектів, нейролінгвістичне програмування (NLP), організаційна поведінка, основи віденського вальсу, самомотивація, стратегічне планування, звички ефективних людей, реєстрація громадських організацій, фандрайзинг, тайм-менеджмент та багато іншого. Вартість навчання за курс: 1250 грн., або помісячна оплата 300 грн. Старт з 15 квітня.

Освітня програма “ПЕРШИЙ БІЗНЕС:ТВІЙ СТАРТАП” – це реальна можливість у стислі терміни здобути унікальний досвід, отримати цінний інформаційний ресурс та закласти фундамент майбутнього бізнесу. Саме тут концентруються амбітні, впевнені та перспективні люди, незалежно від віку, освіти та виду діяльності. Навчаючись на програмі ти оволодієш всіма необхідними знаннями і станеш фінансово незалежним. Не пропусти свого шансу! Умови завершення програми це 60% прослуханих тренінгів, написання та захист бізнес-плану. В рамках програми ти довідаєшся про те як розпочати бізнес, де знайти ідею, як її втілювати, контролювати, ставити щоразу вищу планку, досягати цілей та найголовніше: з чого почати? Цю інформацію тобі доноситимуть тільки найкращі практики - справжні бізнесмени. Ніякої теорії - тільки практика і твоє бажання розвиватися і творити. Вартість програми: 800 грн. Старт програми 1 квітня.

EagleEnglishClub - курс інтенсивного покращення розмовної англійської. Запрошуємо молодь взяти участь в інтенсивних курсах, що триватимуть 2,5 місяці: курси англійської мови, де основний акцент – спілкування англійською. Кожного заняття – обговорення фільмів, книжок, спілкування із native speakers, настільні ігри, караоке, а також інші додаткові активітети. Кожен слухач матиме змогу впливати на курс навчання. Кращої змоги для підняття свого розмовного рівня годі й шукати. Вартість навчання за курс 500 грн. Заняття проводяться 3 рази в тиждень. Стартуємо 1 квітня!

"Зараз найкращий час в України для формування громадянського суспільства. І кожен повинен робити те, що він вміє якомога краще і викладатися на повну, щоб піднімати планку. Ми намагаємося формувати конкурентоспроможну молодь, яка отримавши необхідну інформацію та ресурс готова сама до втілення проектів чи власного бізнесу. Тільки так ми змінимо Україну на краще", - каже Роман Задорожний, голова Інституту Громадського Лідерства.

Більше інформації про освітні події, події партнерів, а також новинки можна довідатися на сайті Інституту Громадського Лідерства

З усіма питаннями просимо контактувати з Головою Інституту Громадського Лідерства

Романом Задорожним, romeo.zadorozhnyy@gmail.com, +380937821863


Коментарі

Ще ніхто не прокоментував цю публікацію.


Додати коментар