«Козацькі забави» – це не тільки спорт, а й патріотичне виховання

Admin         10.12.2013

«Козацькі забави» – це не тільки спорт, а й патріотичне виховання

У неділю, 3 листопада на території гуртожитків №2 і №3 Львівського національного університету ім. І. Франка відбулися «Козацькі забави» приурочені 95-річниці Листопадового чину. Серед команд-учасників, студенти механіко-математичного, географічного, хімічного факультетів і творча команда організаторів. Обов'язкова вимога: у складі команди-курення має бути 4 дівчини.

Куреням довелось неабияк попрацювати, аби показати усе, на що вони здатні. Представлення команди, піднімання гирі, перетягування канату, найкраще виконання пісні — це ті завдання, в яких молоді козаки та козачки мали довести, що вони — найкращі. Кожен конкурс був по своєму цікавий та оригінальний. Адже хлопцям і дівчатам крім своїх вмінь довелось показувати і свій розум.

Курені виборювали свої нагороди під пильним оком журі у складі: Михайло Мураль – голова профкому студентів Університету, Тетяна Андріївна Курганська – завідувач гуртожитку № 3,Тарас Косцьов’ят – координатор студентських рад гуртожитків.

Не зважаючи на погоду, свято вдалося на славу. Перше місце здобула - команда «Отамани»(мех-мат.) на чолі з файним легінем Тарасом Левицьким , друге – «Легіон»(географи), з капітаном Іваном Федорко, третє – «Січкарня» (хімічний). Не залишилися без уваги наші веселуни з команди «несе Галя воду», які закріпили четвірку переможців. Також окрему нагороду за найкраще виконання української народної пісні отримали «Отамани».

Протягом трьох годин панувала дружня атмосфера і витав справжній козацький дух. Організатори свята та журі конкурсу під бурхливі овації вболівальників нагородили переможців грамотами та медалями.

Вітаємо переможців. І, надіємося, що такі заходи стануть традиційними для студентів.

Автор - Юлія Шлиян