«Козацькі забави» – це не тільки спорт, а й патріотичне виховання

Admin         10.12.2013

«Козацькі забави» – це не тільки спорт, а й патріотичне виховання

У неділю, 3 листопада на території гуртожитків №2 і №3 Львівського національного університету ім. І. Франка відбулися «Козацькі забави» приурочені 95-річниці Листопадового чину. Серед команд-учасників, студенти механіко-математичного, географічного, хімічного факультетів і творча команда організаторів. Обов'язкова вимога: у складі команди-курення має бути 4 дівчини.

Куреням довелось неабияк попрацювати, аби показати усе, на що вони здатні. Представлення команди, піднімання гирі, перетягування канату, найкраще виконання пісні — це ті завдання, в яких молоді козаки та козачки мали довести, що вони — найкращі. Кожен конкурс був по своєму цікавий та оригінальний. Адже хлопцям і дівчатам крім своїх вмінь довелось показувати і свій розум.

Курені виборювали свої нагороди під пильним оком журі у складі: Михайло Мураль – голова профкому студентів Університету, Тетяна Андріївна Курганська – завідувач гуртожитку № 3,Тарас Косцьов’ят – координатор студентських рад гуртожитків.

Не зважаючи на погоду, свято вдалося на славу. Перше місце здобула - команда «Отамани»(мех-мат.) на чолі з файним легінем Тарасом Левицьким , друге – «Легіон»(географи), з капітаном Іваном Федорко, третє – «Січкарня» (хімічний). Не залишилися без уваги наші веселуни з команди «несе Галя воду», які закріпили четвірку переможців. Також окрему нагороду за найкраще виконання української народної пісні отримали «Отамани».

Протягом трьох годин панувала дружня атмосфера і витав справжній козацький дух. Організатори свята та журі конкурсу під бурхливі овації вболівальників нагородили переможців грамотами та медалями.

Вітаємо переможців. І, надіємося, що такі заходи стануть традиційними для студентів.

Автор - Юлія Шлиян


Коментарі

Ще ніхто не прокоментував цю публікацію.


Додати коментар


Останні питання

Коли буде компенсація на харчування?

До якого сиал можна оплатити навчання (контракт)? І доя кого числа можна жити в гуртожитку без літньої перепустки? Як цю перепустку оформити?

Доброго дня! я почала отримувати соціальну стипендію після зимової сесії ( подавала документи в січні)
Скажіть будь ласка, чи потрібно мені зараз знову їх подавати? ( дитина інвалід)

Перед практикою зобов'язали пройти мед огляд. Я проходжу його за місцем проживання бо вже маю договір зі своїм лікарем. Але нам сказали ще кожному завірити на листку у лікаря в поліклініці на Бой Желенського. У якому вигляді потрібно принести медогляд в студентську поліклініку? Є якась форма довідки чи як це має бути?

Впродовж 6-13 червня 2018 року Стипендіальна комісія факультету визначає конкретну величину додаткового бала.
До 13 червня 2018 року Стипендіальна комісія факультету формує список студентів із конкретною величиною їх додаткового бала. Такий список підписується головою Стипендіальної комісії (деканом), передається у Студентський відділ та не підлягає зміні.
Де ці списки?!