Львів і Донецьк – друзі назавжди!

Admin         6.5.2014

Львів і Донецьк – друзі назавжди!

Саме плакат з таким надписом подарували студенти Донецького національного університету студентам нашого університету. Нагадаємо Вам, що 18 березня студенти франкового вишу долучилися до акції «Схід та Захід разом» та написали дружні листи до студентів Донецька. І ось, 5-го травня профспілковий комітет студентів отримав кілька десятків листів з відповідями та побажаннями. Лист який ми зачитали вразив щирістю та неабиякою мудрістю на студентський вік! Чітка позиція щодо ситуації в державі, нестримне бажання боротися за єдність нашої рідної, як і для нас, так і для них, України, демонструє факт студентської солідарності. Студенти Донецька подякували львів’янам за підтримку та готові до подальшого спілкування. Хоч і ми отримали відносно невелику кількість листів, та профорги факультетів взяли по декілька листів для того, щоб відрити їх з студентами!

Пам’ятаємо,  наша держава в небезпеці, «кремлівська» пропаганда працює і день і ніч для того щоб роз’єднати нашу країну! Але варто зауважити, що країна - це далеко не одні кордони, а перш за все це ми! Це люди які ідентифікують себе з жовто-блакитним прапором та тризубом в серці! Закликаємо Вас спілкуватися зі студентами Сходу, та продемонструвати суть галицької душі, наш рідний Львів!

Слава Україні! Та Слава Героям, котрі полягли за честь нашої неньки на Сході нашої країни, та місті-герої Одесі!