Майстерня писанкарства у Музеї народної архітектури і побуту

Андрій Білинський         8.4.2014

Майстерня писанкарства у Музеї народної архітектури і побуту

У Музеї народної архітектури та побуту (Шевченківський гай) традиційно кожного року перед Великодніми святами проходять навчання з унікального виду мистецтва – писанкарства. Майстер-класи відбуватимуться 12-13 квітня 2014 року у «Світлиці писанкарки», (хата с. Тухолька  Сколівського р-ну Львівської обл.) де є постійно діюча виставка писанок з різних регіонів України. Проводитимуть навчання  народний майстер Віра Манько та писанкарки м. Львова.  Усі бажаючі навчитися зможуть більше дізнатися про символіку та автентичність української писанки, регіональні особливості, і детально познайомитися з технікою розпису.

Вартість майстер-класу – вхідний квиток в музей. З собою нічого приносити не потрібно. Власноруч розписані писанки учасники зможуть залишити собі як Великодній сувенір.

Тривалість майстер-класів з 11.00 до 17.00 год. Час для написання однієї писанки – півтори години.

Увага! Увага! Увага! Дівчата приходьте на майстер-класи, пишіть писанки і ви зможете взяти участь у ексклюзивному конкурсі «Писанка для милого» та отримати оригінальні призи. Для перемоги необхідно:

• розповісти про власноруч розписану писанку;
  • оригінально подарувати милому, або сказати кому вона призначена.

Конкурс відбудеться в рамках фестин «Велика гаївка» 20-21 квітня на Обливаний понеділок на  «Дівочій галявині» яка діятиме  з 15.00-17:00

За довідками звертатися: 099 376 10 16, 068 52 59 185.