БУТИ РОЗУМНИМ МОДНО!!!

Оксана Касараба         26.10.2017

БУТИ РОЗУМНИМ МОДНО!!!
БУТИ РОЗУМНИМ МОДНО!!!
 
Саме під таким гаслом пройшла університетська битва факультетів у інтелектуально-розважальній грі Mind Game, що проходила у затишному нічному клубі Picasso
Це захоплююча та неповторна гра у дев'ять раундів. Кожен раунд насичений цікавими фактами, веселими картинках та музичними запитаннями.
Студенти Франкового вишу весело провели час, насолоди товариством друзів та перевірили свої знання у різноманітних галузях.
 У грі брало участь 25 команд з 15 факультетів та коледжів Університету та 2 команди від Профкому студентів. Третє місце у турнірній таблиці посіла команда факультету журналістики "Це очевидно", друге місце - команда історичного факультету "Шведська сім'я". Ну а перемогу у битві факультетів здобула команда економічного факультету "EconoTeam".
 
Вітаємо переможців, дякуємо команді клубу MGame за проведення гри, усім командам за участь, партнерам за співпрацю і до зустрічі на нових іграх MindGame.
 
Приходьте! Грайте! Отримуйте задоволення!
 

фото: Олександр Мигалич


Коментарі

Ще ніхто не прокоментував цю публікацію.


Додати коментар


Останні питання

Коли буде компенсація на харчування?

До якого сиал можна оплатити навчання (контракт)? І доя кого числа можна жити в гуртожитку без літньої перепустки? Як цю перепустку оформити?

Доброго дня! я почала отримувати соціальну стипендію після зимової сесії ( подавала документи в січні)
Скажіть будь ласка, чи потрібно мені зараз знову їх подавати? ( дитина інвалід)

Перед практикою зобов'язали пройти мед огляд. Я проходжу його за місцем проживання бо вже маю договір зі своїм лікарем. Але нам сказали ще кожному завірити на листку у лікаря в поліклініці на Бой Желенського. У якому вигляді потрібно принести медогляд в студентську поліклініку? Є якась форма довідки чи як це має бути?

Впродовж 6-13 червня 2018 року Стипендіальна комісія факультету визначає конкретну величину додаткового бала.
До 13 червня 2018 року Стипендіальна комісія факультету формує список студентів із конкретною величиною їх додаткового бала. Такий список підписується головою Стипендіальної комісії (деканом), передається у Студентський відділ та не підлягає зміні.
Де ці списки?!