«МОЯ МРІЯ…»

Оксана Данилів         3.6.2014

«МОЯ МРІЯ…»

Місяць тому Профком студентів та Студентський уряд Львівського національного університету імені Івана Франка спільно розпочав благодійну акцію до Дня захисту дитини,  до якої кожен студент нашого університету мав змогу долучитись та зібрати подарунки і різні принади для діток.

Ще з шкільних років пам'ятаємо яким радісним днем було для нас свято останнього дзвоника, для всіх, та не для  випускників, які мусили розпрощатися з рідними стінами.  Ранок розпочався із спільного гімну України, вишивані сорочки, теплі слова директора школи-інтернат та вчителів. Позаду ще один пройдений рік, а попереду чекають нові емоції та несподіванки. Ті приємні миттєвості, які ми пережили поруч з маленькими школярами змусили нас повернутися до них. Так і сталось…;)

Не минуло і тижня як 2 червня 2014 року знову з подарунками та гарним настроєм студенти нашого Університету прийшли в гості до діток, де мали змогу навчити танцю та веселих ігор.

Окрім веселощів ми зрозуміли наскільки широко малюки вміють фантазувати та мріяти. Відверто кажучи, коли ми спільно малювали їхні мрії, де хтось намалював великий дім, хтось космос,  а хтось чемпіона світу по боротьбі, це нас змусило задуматись наскільки глибокими та кмітливими є школярі. У певній мірі  вони нас навчили простіше та ширше дивитись на життя, дозволяти собі МРІЯТИ ПО-СПРАВЖНЬОМУ :)

«Це не звичайна школа, це сім’я, де цікаві витівки цілодобово…» - коментує директор школи – інтернат Андрій Закалюк.

А в замін на наші подарунки, веселі фото та запальний танець ми отримали  найцінніший подарунок – їхні щирі посмішки, які змусили полюбити їх на усе життя.

P.S. Шановні студенти! Профком студентів та Cтудентський уряд, а насамперед діти, щиро вдячні Вам за те, що ви долучилися до нашої акції у якій ми спільними зусиллями зібрали 24 364 грн.


Коментарі

Ще ніхто не прокоментував цю публікацію.


Додати коментар


Останні питання

якщо я вступаю на державну службу в липні, обов'язково потрібно переводитися з денної форми навчання на заочну?
(5 курс, термін навчання до грудня 2018 року),
по суті вересень-жовтень це практика, а грудень-січень екзамен і диплом.

Коли прийде академічна стипендія за квітень?

Чи має право викладач замість енок (пропусків) за семінар/лекцію ставити 1 бал (в системі з середнім арифмеимчним)?

Адже оцінка, це показник знань студента, яким чином відсутність студента на парі впливає на рівень його знань?

На скільки взагалі правомірні дії викладачів в такій ситуації?
Це типова ситуація усюди (принаймні на моєму факультеті - економічному)
Чи міг би профком прояснити ситуацію

Наперед вдячний!

Коли починаеться сесія в природничому коледжі?

Добрий день. Скажіть будь ласка, що треба для відновлення єдиного квитка?