Миколай для дітей зі сходу

Галина Чорна         24.12.2014

Миколай для дітей зі сходу

У мить зимової казки Святий Миколай приносить слухняним діточкам різні смаколики. Малюки затамували подих та очікують на диво, серед них і ті, хто змушеней був покинути свої домівки і переїхати до Львова.
Кожного року студенти Львівського національного університету імені Івана Франка беруть участь у різноманітних акціях до дня Святого Миколая. Зазвичай кожен факультет обирає дитячий заклад (школа-інтернат) куди відправляють усі куплені подарунки. Та цього року львівські студенти зробили одразу дві хороші справи.

Близько 80 листів написали дітки для Св. Миколая з них, 10 взяла НУ «Львівська Політехніка», а 70 отримав ЛНУ імені І. Франка. Студенти усіх факультетів спільно з Профкомом студентів вирішили допомогти. Подарунки були різноманітні. Хлопчики в більшості просили конструктори і машинки, а дівчата – ляльки та прикраси. Але всі разом прагнули, щоб Миколайко не забув про мир.

Усі подарунки дітки отримали у Волонтерському центрі Львівщини, що знаходиться за адресою м. Львів вулиця Золота, 17, де на них чекав Миколай та радо роздавай подарунки, на які вони так чекали. Надзвичайно приємно бачити їхні щасливі обличчя. Сподіваємося, що в день Св. Миколая ми подарували Вам свято та радість.

Велику вдячність профком студентів Львівського національного університету імені Івана франка виловлює усім студентам, які долучилися і допомогли Миколайкові купити усі подарунки.