Офіційне стажування "Реалізуй себе у владі"

Андрій Білинський         13.8.2019

Офіційне стажування "Реалізуй себе у владі"

Щиро сподіваємось, що ваш літній відпочинок проходить максимально результативно і цікаво.

Хочемо повідомити, що команда #investinlvivregion та управління інвестиційної політики запрошує активних, ініціативних, амбітних студентів долучитись до роботи підрозділу та взяти участь в офіційному стажуванні "Реалізуй себе у владі".

За результатами програми стажери отримують офіційні сертифікати-підтвердження (детальна інформація тут)

"Реалізуй себе у владі" це гарна можливість спробувати свої сили в державному управлінні та сформувати своє бачення процесів, що відбуваються в області та країні загалом.

Допоможу з підготовкою до іспитів на 1 та 2 курсах філологічного факультету. Допоможу з відповідями до іспитів (поділити маленьку суму на всю групу то вийде по 1-2 гривні). Допоможу з конспектами. Розповім про викладачів: у кого можна списати, у кого - ні, коли краще йти відповідати: у числі перших чи останніх, а може в середині?
Звертайтесь, допоможу просто так, безкоштовно, а відповідями до іспитів поділюсь за символічну плату

А також можу переписати Ваші конспекти лекційні чи практичні, не важливо з якого Ви факультету. Ну ж було таке, що не ходив на пари, а зараз треба і лекції, і семінари мати вручну написані. Правда?

Пишіть на пошту karissha06@gmail.com

Це правда, що вже можна отримати більше ніж 3 талони за сесію і тебе не відрахують?

Соц.стипендія приходить в усіх універах +-в один день? І чи має бути ще щось за листопад?

Скажіть, будь ласка, за скільки часу повертають гроші за проживання в гуртожитку?

Добрий вечір. Мені мали повернути гроші за гуртожиток як дитині учасника АТО. Я подала документи і реквізити картки. Зараз виявилось, що ця картка заблокована, а картка з таким номером, як в мене належить іншій людині. Що робити і куди йти:(чи можливо є номер телефону або електронна адреса)? Чи могли надіслати гроші за тим номером картки?