Практичні тренінги від відділу працевлаштування Університету

Андрій Білинський         11.11.2014

Практичні тренінги від відділу працевлаштування Університету

Шановні студенти та випускники Університету!

З метою  проведення профорієнтаційної роботи серед студентів, надання допомоги та порад щодо працевлаштування, відділ сприяння працевлаштуванню студентів та випускників Львівського національного університету імені Івана Франка організовує практичні тренінги  на тему: «Джерела пошуку роботи», «Підготовка та правильне написання резюме», «Успішна співбесіда», «Самопрезентація» та інші.

Мета проведення тренінгів – підвищити шанси студентів Університету на працевлаштування. Окрім інформації про ефективні методи пошуку роботи, правила складання резюме та CV, особливості підготовки та проходження співбесіди з роботодавцем. Учасники тренінгу дізнаються, як розпізнати недобросовісні кадрові агенції, як не стати жертвою аферистів під час пошуку роботи, та які психологічні прийоми використовують менеджери у процесі підбору персоналу. Тренінги буде проводити Євтухова Маргарита Олегівна, яка є успішним тренером та має гарні відгуки серед студентів та випускників.

Тренінги відбудуться 19 та 26 листопада 14р. в аудиторії № 216 (головний корпус Університету) початок о 15.00.

Запрошуємо усіх бажаючих!

Не будьте байдужими до свого майбутнього!

Детальна інформація за тел.: 239-46-81


Коментарі

Ще ніхто не прокоментував цю публікацію.


Додати коментар


Останні питання

Коли буде компенсація на харчування?

До якого сиал можна оплатити навчання (контракт)? І доя кого числа можна жити в гуртожитку без літньої перепустки? Як цю перепустку оформити?

Доброго дня! я почала отримувати соціальну стипендію після зимової сесії ( подавала документи в січні)
Скажіть будь ласка, чи потрібно мені зараз знову їх подавати? ( дитина інвалід)

Перед практикою зобов'язали пройти мед огляд. Я проходжу його за місцем проживання бо вже маю договір зі своїм лікарем. Але нам сказали ще кожному завірити на листку у лікаря в поліклініці на Бой Желенського. У якому вигляді потрібно принести медогляд в студентську поліклініку? Є якась форма довідки чи як це має бути?

Впродовж 6-13 червня 2018 року Стипендіальна комісія факультету визначає конкретну величину додаткового бала.
До 13 червня 2018 року Стипендіальна комісія факультету формує список студентів із конкретною величиною їх додаткового бала. Такий список підписується головою Стипендіальної комісії (деканом), передається у Студентський відділ та не підлягає зміні.
Де ці списки?!