Практичні тренінги від відділу працевлаштування Університету

Андрій Білинський         11.11.2014

Практичні тренінги від відділу працевлаштування Університету

Шановні студенти та випускники Університету!

З метою  проведення профорієнтаційної роботи серед студентів, надання допомоги та порад щодо працевлаштування, відділ сприяння працевлаштуванню студентів та випускників Львівського національного університету імені Івана Франка організовує практичні тренінги  на тему: «Джерела пошуку роботи», «Підготовка та правильне написання резюме», «Успішна співбесіда», «Самопрезентація» та інші.

Мета проведення тренінгів – підвищити шанси студентів Університету на працевлаштування. Окрім інформації про ефективні методи пошуку роботи, правила складання резюме та CV, особливості підготовки та проходження співбесіди з роботодавцем. Учасники тренінгу дізнаються, як розпізнати недобросовісні кадрові агенції, як не стати жертвою аферистів під час пошуку роботи, та які психологічні прийоми використовують менеджери у процесі підбору персоналу. Тренінги буде проводити Євтухова Маргарита Олегівна, яка є успішним тренером та має гарні відгуки серед студентів та випускників.

Тренінги відбудуться 19 та 26 листопада 14р. в аудиторії № 216 (головний корпус Університету) початок о 15.00.

Запрошуємо усіх бажаючих!

Не будьте байдужими до свого майбутнього!

Детальна інформація за тел.: 239-46-81