Проект рейтингу 2 курсу біологічного факультету

Андрій Білинський         29.7.2019

Проект рейтингу 2 курсу біологічного факультету

Згідно із затвердженими Вченою радою Університету лімітами стипендіатів сформовано проект рейтингу для 2 курсу БІОЛОГІЧНОГО  ФАКУЛЬТЕТІВ.
Просимо перевірити свої бали та у разі права на академічну та соціальну стипендію обрати одну із них, що виплачуватиметься до наступного семестрового контролю.

Проект рейтингу остаточно буде затверджено на засіданні Стипендіальної комісії Університету.

Студенти, які раніше не отримували академічну або соціальну стипендію, повинні терміново подати копію паспорта з пропискою, копію ідентифікаційного коду та реквізити банківської картки (для Приватбанку обов'язково Картка для виплат) в ауд. 227 головного корпусу (відділ Сигма).

Опублікований проект рейтингу. можете переглянути за посиланням  Проект рейтингу

P.S. Для знаходження себе у списку рекомендуємо скористатися пошуком CTRL+F.