Проект рейтингу 2 курсу біологічного факультету

Андрій Білинський         29.7.2019

Проект рейтингу 2 курсу біологічного факультету

Згідно із затвердженими Вченою радою Університету лімітами стипендіатів сформовано проект рейтингу для 2 курсу БІОЛОГІЧНОГО  ФАКУЛЬТЕТІВ.
Просимо перевірити свої бали та у разі права на академічну та соціальну стипендію обрати одну із них, що виплачуватиметься до наступного семестрового контролю.

Проект рейтингу остаточно буде затверджено на засіданні Стипендіальної комісії Університету.

Студенти, які раніше не отримували академічну або соціальну стипендію, повинні терміново подати копію паспорта з пропискою, копію ідентифікаційного коду та реквізити банківської картки (для Приватбанку обов'язково Картка для виплат) в ауд. 227 головного корпусу (відділ Сигма).

Опублікований проект рейтингу. можете переглянути за посиланням  Проект рейтингу

P.S. Для знаходження себе у списку рекомендуємо скористатися пошуком CTRL+F.

MR.TeN     21.9.2019 17:42

KBMeKDyfytyl
Mhkgstdrye5ehBm
MBBmM..CBA

L

Допоможу з підготовкою до іспитів на 1 та 2 курсах філологічного факультету. Допоможу з відповідями до іспитів (поділити маленьку суму на всю групу то вийде по 1-2 гривні). Допоможу з конспектами. Розповім про викладачів: у кого можна списати, у кого - ні, коли краще йти відповідати: у числі перших чи останніх, а може в середині?
Звертайтесь, допоможу просто так, безкоштовно, а відповідями до іспитів поділюсь за символічну плату

А також можу переписати Ваші конспекти лекційні чи практичні, не важливо з якого Ви факультету. Ну ж було таке, що не ходив на пари, а зараз треба і лекції, і семінари мати вручну написані. Правда?

Пишіть на пошту karissha06@gmail.com

Це правда, що вже можна отримати більше ніж 3 талони за сесію і тебе не відрахують?

Соц.стипендія приходить в усіх універах +-в один день? І чи має бути ще щось за листопад?

Скажіть, будь ласка, за скільки часу повертають гроші за проживання в гуртожитку?

Добрий вечір. Мені мали повернути гроші за гуртожиток як дитині учасника АТО. Я подала документи і реквізити картки. Зараз виявилось, що ця картка заблокована, а картка з таким номером, як в мене належить іншій людині. Що робити і куди йти:(чи можливо є номер телефону або електронна адреса)? Чи могли надіслати гроші за тим номером картки?