Рейтинг 1 і 5 курс

Андрій Білинський         26.9.2017

Рейтинг 1 і 5 курс

Рейтинг для студентів 1 і 5 курсів ви можете переглянути його за посиланням РЕЙТИНГ

Студент     26.9.2017 18:47

Дякуємо! Лишилося дочекатися на стипендію.

Певно майбутній алкаш     29.9.2017 19:57

Я в запой , розчарування мене накрило.

Іра     9.1.2018 11:36

Скільки балів можуть нарахувати за перше місце в конкурсі Яцика?

Іра     9.1.2018 11:38

Скільки балів можуть нарахувати за перше місце в конкурсі Яцика?

Оксана Касараба     11.1.2018 8:48

Переможці міжнародних конкурсів, олімпіад, змагань і т.д. – 10 балів

Призери та учасники міжнародних конкурсів, олімпіад, змагань і т.д. –6 балів

Переможці та призери всеукраїнських конкурсів, олімпіад, змагань і т.д. (які
проводяться під егідою МОН) –6 балів

Переможці обласних конкурсів, олімпіад, змагань і т.д. –2 бали

Коли буде компенсація на харчування?

До якого сиал можна оплатити навчання (контракт)? І доя кого числа можна жити в гуртожитку без літньої перепустки? Як цю перепустку оформити?

Доброго дня! я почала отримувати соціальну стипендію після зимової сесії ( подавала документи в січні)
Скажіть будь ласка, чи потрібно мені зараз знову їх подавати? ( дитина інвалід)

Перед практикою зобов'язали пройти мед огляд. Я проходжу його за місцем проживання бо вже маю договір зі своїм лікарем. Але нам сказали ще кожному завірити на листку у лікаря в поліклініці на Бой Желенського. У якому вигляді потрібно принести медогляд в студентську поліклініку? Є якась форма довідки чи як це має бути?

Впродовж 6-13 червня 2018 року Стипендіальна комісія факультету визначає конкретну величину додаткового бала.
До 13 червня 2018 року Стипендіальна комісія факультету формує список студентів із конкретною величиною їх додаткового бала. Такий список підписується головою Стипендіальної комісії (деканом), передається у Студентський відділ та не підлягає зміні.
Де ці списки?!