Шановна студентська громадо Університету!

23.1.2014

Шановна студентська громадо Університету!

Профспілковий комітет студентів Львівського національного університету ім. Івана Франка засуджує дії влади, котра своїми рішеннями намагається встановити диктатуру на теренах нашої рідної Батьківщини. День Соборності України, котрий був омитий кров’ю протестуючих назавжди залишиться чорним днем у свідомості молодого покоління українців, МИ НЕ ЗАБУДЕМО! Закликаємо Вас, молодих захисників гідності України, зробити виважений крок щодо того, як Ви станете на захист своїх прав. Львів також потребує Вашої допомоги! Вирішуйте питання здачі іспитів в індивідуальному порядку, щодо кожної групи окремо. За допомогою Ви можете звернутися до студентської профспілки університету, ми з Вами, та до останнього будемо захищати Ваші права!

Слава Україні!

З повагою,