Шановні студенти Сходу, Півдня і Криму!

Admin         3.3.2014

Ми з Вами проживаємо на території однієї держави і впевнені, що всі бажають її єдності та розквіту. Від Львова до Харкова, від Чернігова до Сімферополя – це все Ми! Саме з Вами ми стояли разом на Майдані та співали патріотичні пісні, саме з Вами боролися за європейське майбутнє, якого вартий кожен. Закликаємо Вас об’єктивно оцінювати те, що зараз відбувається. Ми завжди відстоювали ідею єдності українського народу та готові стати пліч-о-пліч з Вами заради нашого спільного майбутнього. Не дозвольте своєму оточенню піддаватися впливу пропагандистських лозунгів, які лунають з боку Росії, адже в Україні жити нам. Останні події засвідчили те, що ми повинні рухатися вперед, керуючись цивілізованими, демократичними та гуманними принципами. Прийшов час позбутися гіркого спадку радянського минулого. Проводьте просвітницьку роботу серед друзів, рідних, сусідів. Для нас Ви не «східняки», чи «кримчани», для нас Ви – українці, наші брати та сестри! Ми готові вас підтримати та наші дії будуть орієнтуватися на збереження спокою та миру у всіх куточках нашої держави. Ми готові зробити все, що від нас залежить, заради єдиної України!
З повагою, студентська спільнота Львівського національного університету імені Івана Франка.