Склад стипендіальної комісії Університету

Admin         23.2.2017

На прохання студентів публікємо склад Стипендіальної комісії Уніваерситету.

Вася     23.2.2017 11:14

Дякую. Тепер відомо, що секретарем комісії є нач. студвідділу. Всі заяви, папери в комісію несемо до пана Романа в кабінет. З цього наказу видно, що стипендіальних комісій факультетів немає. Так? Тоді що рішають на факультетах якісь неповноважні ( без представників студентів) "комісії" ?
Також будемо давати пропозиції щодо змін в Правилах призначення стипендій і формування рейтингу членам комісії від своїх факультетів, нехай відпрацьовують нарахування їм додаткових балів до літнього рейтингу.

Андрій Білинський     23.2.2017 21:55

Комісії на факультетах є, вони затверджені іншим наказом. До них також входять студенти, зазвичай це голова профбюро студентів і голова студентської ради, може бути ще кілька студентів, залежно від кількості представників від адміністрації.

Коли буде компенсація на харчування?

До якого сиал можна оплатити навчання (контракт)? І доя кого числа можна жити в гуртожитку без літньої перепустки? Як цю перепустку оформити?

Доброго дня! я почала отримувати соціальну стипендію після зимової сесії ( подавала документи в січні)
Скажіть будь ласка, чи потрібно мені зараз знову їх подавати? ( дитина інвалід)

Перед практикою зобов'язали пройти мед огляд. Я проходжу його за місцем проживання бо вже маю договір зі своїм лікарем. Але нам сказали ще кожному завірити на листку у лікаря в поліклініці на Бой Желенського. У якому вигляді потрібно принести медогляд в студентську поліклініку? Є якась форма довідки чи як це має бути?

Впродовж 6-13 червня 2018 року Стипендіальна комісія факультету визначає конкретну величину додаткового бала.
До 13 червня 2018 року Стипендіальна комісія факультету формує список студентів із конкретною величиною їх додаткового бала. Такий список підписується головою Стипендіальної комісії (деканом), передається у Студентський відділ та не підлягає зміні.
Де ці списки?!