Склад стипендіальної комісії Університету

Admin         23.2.2017

На прохання студентів публікємо склад Стипендіальної комісії Уніваерситету.

Вася     23.2.2017 11:14

Дякую. Тепер відомо, що секретарем комісії є нач. студвідділу. Всі заяви, папери в комісію несемо до пана Романа в кабінет. З цього наказу видно, що стипендіальних комісій факультетів немає. Так? Тоді що рішають на факультетах якісь неповноважні ( без представників студентів) "комісії" ?
Також будемо давати пропозиції щодо змін в Правилах призначення стипендій і формування рейтингу членам комісії від своїх факультетів, нехай відпрацьовують нарахування їм додаткових балів до літнього рейтингу.

Андрій Білинський     23.2.2017 21:55

Комісії на факультетах є, вони затверджені іншим наказом. До них також входять студенти, зазвичай це голова профбюро студентів і голова студентської ради, може бути ще кілька студентів, залежно від кількості представників від адміністрації.