СТУДЕНТСЬКІ АВТОБУСИ ПО 2 грн.!

Андрій Білинський         23.3.2017

СТУДЕНТСЬКІ АВТОБУСИ ПО 2 грн.!

У зв'язку з перекриттям вул. Личаківської на ремонт та проблемами з курсуванням громадського транспорту Профспілкова організація студентів та Студентська рада м.Львова досягли домовленості з Міською радою Львова щодо виділення ДОДАТКОВИХ СТУДЕНТСЬКИХ АВТОБУСІВ. Відтак, з понеділка, 27.03.2017 року такі автобуси курсуватимуть від студентських гуртожитків Університету за наступним графіком:

на І пару - 7:30, 7:45
на ІІ пару - 9:15.

Автобуси стоятимуть на зупинці біля гуртожитків №2 і №3, та на вул. Пасічній, біля будинку №59 (біля відділення Ощадбанку).

ПОСАДКА у автобуси буде ЛИШЕ ПО СТУДЕНТСЬКИХ КВИТКАХ!!!

ВАРТІСТЬ ПРОЇЗДУ - 2 ГРН.

Автобуси курсуватимуть в центр міста (до пл. Галицької) БЕЗ ЗУПИНОК.


Коментарі

Аліна     23.3.2017 16:25

А що робити якщо студенський у мене вкрали?Не їздити на пари?

Студента     23.3.2017 17:13

і мені цікаво,що робити коли немає студентського?вкрали!на відновлення то подали документи,а будуть невідомо коли...в деканаті самі незнають коли зроблять новий...то як тоді?

ст     23.3.2017 18:31

Автобус буде тільки один на 9.15 чи кілька ?

Студентка     23.3.2017 21:30

Зробіть будь ласка якісь поправки. Можливо, щоб можна було показувати приписку в паспорті з гуртожитку тощо.
Багато хто не має студентського квитка.

Студент     24.3.2017 9:29

Можливо довідку з деканату,що навчається?

Студентка     25.3.2017 17:46

може показувати перепустку в гуртожиток,залікову?Чи дійсно,видали б якісь довідки і деканаті для тих хто втратив студенський.
Львівські злодії не один студенський гаманець вкрали разом із студенським квитком.Вже б хоч документи "підкидали" сволочі.

Додати коментар


Останні питання

Добрий день, цікавить нарахування соціальних стипендій для ВПО. Згідно із законом якщо студент мав заборгованість, але здав її до початку наступного семестру, то він може отримувати соц стипендію. Тільки доньці соціальну стипендію так і не дали з початку навчального року, хоча заборгованість була здана в серпні

Скажіть, будь ласка, стипендія для першокурсників по рейтингу ЗНО буде до січня? Січень включно?

стосовно соціальної стипендії, то наскільки я розумію, кошти за жовтень та листопад мають надійти наприкінці листопада? чи наприкінці листопада надійдуть кошти лише за жовтень? тоді за листопад коли? виходить, якщо таким чином механізм виплати зміститься на один місяць, одна виплата просто пропадає або ж влітку коли закінчується термін виплати повинно прийти дві стипендії?

Розпорядженням голови облдержадміністрації призначені премії студентам: обласні- 28 ( по 5140 грн.), В.Чорновола - 2 (по 4800 грн.), Є. Лазаренка -1 (4800 грн.). З чим і вітаєм студентів, які рекомендовані Вченою радою за успіхи у навчанні, наукову, громадську, спортивну діяльність.

Доброго дня! В мене соціальна стипендія останнього разу приходила ще 5 жовтня. Минуло більше місяця, то де стипендія за жовтень? Наперед дякую за відповідь