Університецька спільнота відзначила 95-річницю ЗУНР

Admin         10.12.2013

Університецька спільнота відзначила 95-річницю ЗУНР

З нагоди 95-річниці Листопадового чину й утворення ЗУНР, студенти, аспіранти, викладачі та працівники Львівського національного університету імені Івана Франка 1 листопада 2013 року взяли участь у пішій ході до Меморіалу вояків УГА.  Поминальне віче розпочалося панахидою біля Меморіалу УСС на Янівському цвинтарі. Студенти та адміністрація університету запалили свічки на могилах та промовили слова щирої молитви.

Також в урочистостях взяли участь і високопосадовці Львова. Зі словами подяки до присутніх звернулася Ірина Романів – заступник голови облдержадміністрації, Василь Косів – заступник мера Львова та Ярослав Качмарик – голова бюджетної комісії Львівської облради.

«Ми не повинні забувати своєї історії, своїх героїв» такими словами розпочав свій виступ лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, політв’язень, письменник, громадський діяч Ігор Калинець. Від Університетської спільноти виступив Олексій Миколайович Cухий, який наголосив: «У 1918 році молоді хлопці відстоювали наші права, боролися за нашу волю. Тож сьогодні ми не повинні забувати про їхню відвагу, а вшановувати їх пам’ять».

Супроводжувалося віче низкою стрілецьких пісень у виконанні Народної чоловічої хорової капели «Прометей».

Автор - Юлія Шлиян


Коментарі

Ще ніхто не прокоментував цю публікацію.


Додати коментар


Останні питання

Добрий день, цікавить нарахування соціальних стипендій для ВПО. Згідно із законом якщо студент мав заборгованість, але здав її до початку наступного семестру, то він може отримувати соц стипендію. Тільки доньці соціальну стипендію так і не дали з початку навчального року, хоча заборгованість була здана в серпні

Скажіть, будь ласка, стипендія для першокурсників по рейтингу ЗНО буде до січня? Січень включно?

стосовно соціальної стипендії, то наскільки я розумію, кошти за жовтень та листопад мають надійти наприкінці листопада? чи наприкінці листопада надійдуть кошти лише за жовтень? тоді за листопад коли? виходить, якщо таким чином механізм виплати зміститься на один місяць, одна виплата просто пропадає або ж влітку коли закінчується термін виплати повинно прийти дві стипендії?

Розпорядженням голови облдержадміністрації призначені премії студентам: обласні- 28 ( по 5140 грн.), В.Чорновола - 2 (по 4800 грн.), Є. Лазаренка -1 (4800 грн.). З чим і вітаєм студентів, які рекомендовані Вченою радою за успіхи у навчанні, наукову, громадську, спортивну діяльність.

Доброго дня! В мене соціальна стипендія останнього разу приходила ще 5 жовтня. Минуло більше місяця, то де стипендія за жовтень? Наперед дякую за відповідь