Університецька спільнота відзначила 95-річницю ЗУНР

Admin         10.12.2013

Університецька спільнота відзначила 95-річницю ЗУНР

З нагоди 95-річниці Листопадового чину й утворення ЗУНР, студенти, аспіранти, викладачі та працівники Львівського національного університету імені Івана Франка 1 листопада 2013 року взяли участь у пішій ході до Меморіалу вояків УГА.  Поминальне віче розпочалося панахидою біля Меморіалу УСС на Янівському цвинтарі. Студенти та адміністрація університету запалили свічки на могилах та промовили слова щирої молитви.

Також в урочистостях взяли участь і високопосадовці Львова. Зі словами подяки до присутніх звернулася Ірина Романів – заступник голови облдержадміністрації, Василь Косів – заступник мера Львова та Ярослав Качмарик – голова бюджетної комісії Львівської облради.

«Ми не повинні забувати своєї історії, своїх героїв» такими словами розпочав свій виступ лауреат Національної премії імені Тараса Шевченка, політв’язень, письменник, громадський діяч Ігор Калинець. Від Університетської спільноти виступив Олексій Миколайович Cухий, який наголосив: «У 1918 році молоді хлопці відстоювали наші права, боролися за нашу волю. Тож сьогодні ми не повинні забувати про їхню відвагу, а вшановувати їх пам’ять».

Супроводжувалося віче низкою стрілецьких пісень у виконанні Народної чоловічої хорової капели «Прометей».

Автор - Юлія Шлиян


Коментарі

Ще ніхто не прокоментував цю публікацію.


Додати коментар


Останні питання

Коли буде компенсація на харчування?

До якого сиал можна оплатити навчання (контракт)? І доя кого числа можна жити в гуртожитку без літньої перепустки? Як цю перепустку оформити?

Доброго дня! я почала отримувати соціальну стипендію після зимової сесії ( подавала документи в січні)
Скажіть будь ласка, чи потрібно мені зараз знову їх подавати? ( дитина інвалід)

Перед практикою зобов'язали пройти мед огляд. Я проходжу його за місцем проживання бо вже маю договір зі своїм лікарем. Але нам сказали ще кожному завірити на листку у лікаря в поліклініці на Бой Желенського. У якому вигляді потрібно принести медогляд в студентську поліклініку? Є якась форма довідки чи як це має бути?

Впродовж 6-13 червня 2018 року Стипендіальна комісія факультету визначає конкретну величину додаткового бала.
До 13 червня 2018 року Стипендіальна комісія факультету формує список студентів із конкретною величиною їх додаткового бала. Такий список підписується головою Стипендіальної комісії (деканом), передається у Студентський відділ та не підлягає зміні.
Де ці списки?!