Профільний комітет Парламенту – за відновлення фінансування санаторіям-профілакторіям ВНЗ

Галина Чорна         13.2.2015

Профільний комітет Парламенту – за відновлення фінансування санаторіям-профілакторіям ВНЗ

11 лютого 2015 року Комітет Верховної Ради України з питань науки і освіти на своєму засіданні розглянув проект Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» щодо забезпечення фінансування санаторіїв-профілакторіїв підприємств, установ, навчальних закладів та організацій (реєстр. № 1865 від 27.01.2015 року, поданий народним депутатом України І.О. Лапіним) та рекомендував Парламенту за результатами розгляду в першому читанні прийняти його за основу та в цілому.

Проект Закону передбачає відновлення фінансування санаторіїв-профілакторіїв вищих начальних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування.

Позицію Профспілки працівників освіти і науки України на засіданні профільного комітету представляв завідувач юридичного відділу ЦК Профспілки Сергій Курилкін.


Коментарі

Олександр Гребік     23.2.2015 8:49

Те що санаторій-профілакторії позбавлені фінансування внаслідок безвідповідального голосування народних обранців, ще раз доводить вседозволеність української влади. Зміни до закону, до кінця не були проаналізовані , та не були представленні на обговорення студентської спільноти. Адже профілакторій це напевно чи не єдина можливість студента відпочити від не легких умов гуртожитку, та абсолютно безкоштовно скористатись якісними послугами лікарів. Завдяки позиції студентського профкому Університету, влада замислилась над своїми діями, і був поданий законопроект який відновить фінансування санаторіїв-профілакторіїв. Надіюсь, що народні обранці дослухаються до думки студентів і приймують цей законопроект.

Додати коментар