Вітаємо з Днем студента!

Admin         17.11.2014

Вітаємо з Днем студента!

Студентські роки – це дуже важливий та вирішальний етап життя. Хтось святкує цей День вперше, хтось можливо востаннє. Одні на останній сходинці до отримання диплому, а інші тільки починають свій шлях. Це свято зближує та об’єднує студентів усього світу, бо це, насамперед, день студентської солідарності, що немає меж та кордонів, а також єднає всіх, хто прагне до вершин знань, суспільного самоутвердження і прогресивних змін.

Профком студентів Львівського національного університету імені Івана Франка щиро і сердечно вітає Вас молодих, енергійних, сповнених свіжих мрій і надій, з Днем студента – святом, що для кожного з нас є щасливою сходинкою до гарного майбутнього та омріяної професії!

Бажаємо пронести крізь все життя цей неповторний та потужний дух студентства, який допоможе Вам стати активними творцями майбутнього нашої держави, що Ви і показали на революції Гідності! Здоров’я Вам, мудрості у прийнятті рішень та стійкої позиції у цей не простий для нас час!

СЛАВА СТУДЕНТАМ!

СЛАВА УКРАЇНІ!