Вибори Представників з числа студентів на вибори ректора Університету

Андрій Білинський         14.5.2019

Вибори Представників з числа студентів на вибори ректора Університету

Дорогі студенти! Інформуємо, що 20 червня у Львівському національному університеті імені Івана Франка повиннівідбутися вибори Ректора.

Виборча комісія студентів Львівського національного університету імені Івана Франка інформує про початок реєстрації кандидатів у Представники із числа студентів факультету/коледжу та виборів Представників із числа студентів факультету/коледжу . Право бути обраним Представником із числа студентів має кожен студент факультету/коледжу Університету. Кожен факультет має свою квоту на представництво в загальній кількості Представників із чила студентів у виборах ректора ( 443 студенти, що становить 15.23% від загальної кількості виборців).

Нижче публікуємо інформацію про час та місце реєстрації кандидатів у Представники та проведення виборів Представників із числа студентів
факультету/коледжу Університету