ВИЇЗНИЙ СЕМІНАР

Оксана Данилів         15.5.2014

ВИЇЗНИЙ СЕМІНАР

8-10 травня 2014 року колектив профкому студентів відвідав спортивно-оздоровчий табір «Карпати»,  де молоді ініціативні голови профбюро студентів мали змогу детальніше ознайомитись із роботою.

Вся історія розпочалась із вокзалу,  де група студентів вирушила у дводенну подорож,  яка поєднала приємне з корисним: відпочинок перед сесією та нова інформація, аби підвищити рівень діяльності профбюро студентів факультету чи коледжу.

Академічна і соціальна стипендії, матеріальна допомога, санаторій-профілакторій, літнє оздоровлення (як на морі, так і в горах), гуртожитки, дублікати студентського квитка, міжнародні посвідчення, мовні курси за кордоном, – про усе зазначене вище обговорювалось на семінарі.

Також юні, але дуже амбітні представники факультетів мали можливість сформувати собі чіткий план організації діяльності своєї роботи на факультеті чи в коледжі. Тому, той, хто читає цю статтю, приєднуйтесь! Та творіть те, що вважаєте за потрібне на благо факультету / коледжу та й цілого Університету :)

Після довгої  інформативної розмови гріх було не побігати у футбол :-), що ми і зробили наступного ранку. 9 хлопців та 9 дівчат вирішили позмагатись. Скажу відверто… тепер я цю гру полюбила ще більше;), особливо, коли є дружня атмосфера та здорова конкуренція.

На загал скажу: розуміти, що ти можеш робити щось корисне для іншого неабияк тішить і заряджає. Ця подорож була ще одним стартом для цікавих буднів на факультетах / коледжах, та більшим володінням інформацією, яка може стати в нагоді будь-кому.

Привітне Закарпаття зустріло нас сонячною погодою та кнедликами.

Смачні обіди приготовлені дівчатами, ранні зарядки та пробіжки, 5-ти годинні навчання, дружній футбол та думки щодо реалізації різних проектів, абсолютно різні погляди, і попри це кожен готовий підставити плече другові. Усе це називається ПРОФКОМ СТУДЕНТІВ.


Коментарі

Ще ніхто не прокоментував цю публікацію.


Додати коментар