ХІІ звітно-виборча конференція студентів

Admin         14.2.2014

13 лютого 2014 року відбулась XII звітно-виборча конференція Студентського самоврядування Львівського національного університету імені Івана Франка. На порядку денному конференції розглядалися питання: звіт голови Студентського уряду, вибори голови Студентського уряду, обрання делегатів на Конференцію трудового колективу Університету від студентів та переобрання студентів до Вченої ради Університету.

Учасники Конференції визнали звіт голови Студентського уряду задовільним та проголосували за продовження головування Романом Яциковичем ще на один термін.

До складу Вченої ради Університету від студентів обрали Ярослава Ткача – першого заступника голови Студентського уряду. Також  голосуванням на Конференцію трудового колективу Університету делегували найактивніших представників студентства університету.

Профспілковий комітет студентів щиро вітає Романа Яциковича з продовженням повноважень на посаді голови Студентського уряду Університету, бажає плідної праці та наснаги у подальшій роботі.