XXXVІ звітно-виборна конференція профспілкової організації студентів Університету

Admin         25.9.2020

6 жовтня 2020 року в актовій залі Університету відбудеться XXXVІ звітно-виборна конференція Первинної профспілкової організації студентів Львівського національного університету імені Івана Франка. Початок реєстрації о 14:30 год. Делегати конференції повинні мати із собою документ, що засвідчує особу. Початок роботи конференції о 15:00 год.

Порядок денний:

1. Звіт голови Первинної профспілквої організації студентів Львівського національного університету імені Івана Франка про діяльність профспілкової організації за період з квітня 2015 року до вересня 2020 року.

2. Звіт ревізійної комісії Первинної профспілквої організації студентів Львівського національного університету імені Івана Франка за період з квітня 2015 року до вересня 2020 року.

3. Вибори голови Первинної профспілквої організації студентів Львівського національного університету імені Івана Франка.

4. Вибори заступника голови Первинної профспілквої організації студентів Львівського національного університету імені Івана Франка.

5. Вибори профспілквого комітету Первинної профспілквої організації студентів Львівського національного університету імені Івана Франка.

6. Вибори ревізійної комісії Первинної профспілквої організації студентів Львівського національного університету імені Івана Франка.

7. Вибори делегатів на ХХ звітно-виборну конференцію Львівської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України.

8. Різне.