Зустріч студентів зі сходу із депутатами Німецького Парламенту

Оксана Данилів         10.12.2014

Зустріч студентів  зі сходу із депутатами Німецького Парламенту

10 грудня 2014 року студенти Львівського університету, які приїхали зі Сходу та Криму зустрілись з Депутатами Німецького Парламенту, де мали змогу розповісти про навчання в університеті.

Позиція, підтримка та допомога, досвід та мудрість на противагу юності та допитливості.

Делегація Депутатів Німецького Парламенту з Бундегстагу представили проект «Створення умов для вивчення німецької мови в Університеті та в західному регіоні». Також студенти з Криму та Сходу висловили подяку гостям за приїзд та за те, що знайшли час для цікавої дискусії.

Наприкінці зустрічі ректор Львівського національного університету імені Івана Франка Володимир Мельник привітав усіх студентів та гостей з Німеччини із наступаючими різдвяними святами та Новим роком.