Звернення Львівського Євромайдану до світу.

Андрій Білинський         10.12.2013

Ми потребуємо підтримки в цей революційний час. Вся українська громада звернулась з проханням втрутитися у процес врегулювання ситуації в Україні. Адже ми будуємо власне майбутнє разом!

Тож не будьмо байдужими ,Час змін настав. Ти хочеш жити у вільній та сильній державі? Виходь на майдан разом з друзями. Поширюй інформацію про події на Євромайдані. Наша сила у єдності! Ми -  справжня  європейська сім’я!


Коментарі

Ще ніхто не прокоментував цю публікацію.


Додати коментар


Останні питання

Коли буде компенсація на харчування?

До якого сиал можна оплатити навчання (контракт)? І доя кого числа можна жити в гуртожитку без літньої перепустки? Як цю перепустку оформити?

Доброго дня! я почала отримувати соціальну стипендію після зимової сесії ( подавала документи в січні)
Скажіть будь ласка, чи потрібно мені зараз знову їх подавати? ( дитина інвалід)

Перед практикою зобов'язали пройти мед огляд. Я проходжу його за місцем проживання бо вже маю договір зі своїм лікарем. Але нам сказали ще кожному завірити на листку у лікаря в поліклініці на Бой Желенського. У якому вигляді потрібно принести медогляд в студентську поліклініку? Є якась форма довідки чи як це має бути?

Впродовж 6-13 червня 2018 року Стипендіальна комісія факультету визначає конкретну величину додаткового бала.
До 13 червня 2018 року Стипендіальна комісія факультету формує список студентів із конкретною величиною їх додаткового бала. Такий список підписується головою Стипендіальної комісії (деканом), передається у Студентський відділ та не підлягає зміні.
Де ці списки?!