Звернення Первинної профспілкової організації студентів

        10.12.2013

Звернення Первинної профспілкової організації студентів

Шановна громадо! Для України настав переломний момент у формуванні незалежної та соборної держави. Події, які відбуваються на теренах рідної держави не повинні залишити вас байдужими. Ми творимо власне майбутнє сьогоденням.

Не підписання Асоціації з Європейським союзом очільником нашої держави, спричинило справжній супротив українців. Адже ми прагнемо жити у вільній європейській країні. Ми створюємо Європейські майдани на захист власної гідності. Ми прагнемо покарання організаторів кривавої суботи на майдані. Жорстоке поводження з мітингувальниками – це прояв не гуманності та грубості. Всі учасники майданів відстоюють своє бажання – відставки уряду, який зруйнував мрії українців. Ми прагнемо змін, тому ми відстоюємо можливість здійснення нових переговорів з Європейським Союзом стосовно підписання Асоціації. Народ країни прагне мати турботливого президента, який перейматиметься насамперед інтересами держави та українців. Тому протестувальники вигукують на майданах гасла щодо обрання нового президента.

Ми повинні зрозуміти, що сучасні очільники держави грають з нашими долями та руйнують всі мрії про світле, європейське майбутнє. Верховна Рада України прагне зробити все, щоб знищити протестний настрій рушійної сили нашої держави – студентства.

Первинна Профспілкова організація студентів підтримує всіх представників Франкового університету та весь український народ в боротьбі за власне майбутнє та закликає до активної участі в акціях протесту. Виходьте на майдан та стійте пліч о пліч з вашими побратимами, приймаючи рішення бути активними борцями за свободу України від несправедливості, жорстокості та корупції.

Та будьте стійкими у своїй вірі в Україну! Первинна профспілкова організація студентів інформуватиме вас, тож всі новини з Євромайдану будуть висвітлені на нашому сайті. Вперед до змін. Слава Україні та українцям! Якщо не зараз, то коли, якщо не ми то хто!


Коментарі

Ще ніхто не прокоментував цю публікацію.


Додати коментар


Останні питання

Коли буде компенсація на харчування?

До якого сиал можна оплатити навчання (контракт)? І доя кого числа можна жити в гуртожитку без літньої перепустки? Як цю перепустку оформити?

Доброго дня! я почала отримувати соціальну стипендію після зимової сесії ( подавала документи в січні)
Скажіть будь ласка, чи потрібно мені зараз знову їх подавати? ( дитина інвалід)

Перед практикою зобов'язали пройти мед огляд. Я проходжу його за місцем проживання бо вже маю договір зі своїм лікарем. Але нам сказали ще кожному завірити на листку у лікаря в поліклініці на Бой Желенського. У якому вигляді потрібно принести медогляд в студентську поліклініку? Є якась форма довідки чи як це має бути?

Впродовж 6-13 червня 2018 року Стипендіальна комісія факультету визначає конкретну величину додаткового бала.
До 13 червня 2018 року Стипендіальна комісія факультету формує список студентів із конкретною величиною їх додаткового бала. Такий список підписується головою Стипендіальної комісії (деканом), передається у Студентський відділ та не підлягає зміні.
Де ці списки?!