Звільнення від оплати за проживання у гуртожитку

Галина Чорна         8.6.2016

Звільнення від оплати за проживання у гуртожитку

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ СТАРШИХ КУРСІВ, які проживають у гуртожитку та мають право на ЗВІЛЬНЕННЯ від оплати!
Студенти-сироти, діти-інваліди до 18 років, інваліди 1,2 групи можуть взяти довідку про  звільнення від оплати за проживання у гуртожитку.

Підставою для звільнення від оплати за проживання у гуртожитку дітям-інвалідам до 18 років,інвалідам 1,2 групи є посвідчення про інвалідність або його копія завірена у відділі кадрів 104 ауд. (головний корпус Університету).

Для отримання довідки Вам необхідно прийти у ПРОФКОМ СТУДЕНТІВ, 125 ауд.  (головний корпус Університету).


Коментарі

Вася     11.6.2016 16:05

Не треба нас дурити! Питання грошей (звільнення від оплати) це питання студентського уряду (Я.Пекун, для чого вона тоді туда лізла?), а не питання профкому. Профком може тільки своїм членам допомогти. Його довідка нікчемна ( не документ для бухгалтерії, коменданта). Та і як написано-ПОСВІДЧЕННЯ, а не якась "довідка" профкому.Будьмо розумні, не кланяймось лишній раз профкому. Пані Галю, не треба так...

Галина Чорна     13.6.2016 9:02

Шановний пане "ВАСЯ" - Ніхто Вас не дурить. Довідки на звільнення від оплати за проживання у гуртожитку видаються на підставі колективного договору укладеного між профспілковою організацією і Університетом, розділ 9, п. 9.13. Така довідка видається двом категоріям студентів (категорії вказані вище у пості і , причому видаємо всім студентам незалежно від того чи вони члени профспілки) і видається вона на основі відповідних документів. У кінці кожного місяця ми робимо загальний список і подаємо його бухгалтерії, для того аби за тими студентами не рахувався борг. Минулого навчального року 177 студентів оформили такі довідки. Часто студенти не знають про те, що можуть бути звільнені від оплати, тому і цього року був зроблений такий інформаційний пост. Можливо, для Вас ця довідка нікчемна, так як на жаль чи на щастя Ви її не отримуєте. Нам ніхто не кланяється. Студент прийшов - ми зробили довідку. Якщо ви до кінця не обізнані в таких питаннях, то спочатку ознайомтесь, а тоді пробуйте щось писати, а ще краще прийдіть і скажіть) Я візьму до уваги ваші пропозиції чи зауваження, якщо вони дійсно вами будуть підтверджені.

Вася     13.6.2016 18:57

Мене вчуть, що колдоговір укладається між адміністрацією і колективом. Також вчуть, що часто профком лізе поперед всього колективу, в т.ч. і органу студентського самоврядування, бо має гроші (внески, про які неохоче звітується) для найму штатних працівників. От і все. А я звертаю просто увагу на категоричність, тобто, "вам необхідно прийти", бо тільки ми, тільки в нас. Дякую за інформацію, що конференція профком уповноважила видавати ці довідки. Зараз гляну в текст колдоговору.

Галина Чорна     14.6.2016 7:48

Вася, ви зробили проблему там, де її немає)

Вася     15.6.2016 9:22

Добре, погоджуюсь. Пільга- це добре. ....і щоб проживали без тарганів (бо жалівся тут студент).

Галина Чорна     15.6.2016 14:24

Не пільга - "це добре", а право на безкоштовне проживання, от це добре.

Вася     15.6.2016 15:25

Так, але краще, щоб не було ні їх, ні найпершого...

Олена     28.2.2017 9:35

а чи треба платити за гуртожиток дітям із багатодітної сім^ї??Чи може є якісь пільги??

Додати коментар