Про нас

У Львівському національному університеті імені Івана Франка з метою представництва та захисту прав та інтересів студентів створена і діє первинна профспілкова організація студентів (профком студентів) Університету, яка входить до Профспілки працівників освіти і науки України.

Первинна профспілкова організація студентів - це добровільна неприбуткова громадська організація студентів та аспірантів Університету, метою якої є представництво, здійснення та захист навчальних, соціально-економічних прав та інтересів членів своєї організації. Членом профспілки може стати будь-який студент Університету денної форми навчання, який визнає Статут профспілки працівників освіти і науки України, подав заяву на вступ та регулярно сплачує профспілкові внески.