Голови профбюро студентів

 DSC 29

Біологічний факультет

 

Візічканич Іванна (група БЛБ-34)

768px Facebook icon.svg Facebook

Instagram icon Instagram

Telegram Messenger Telegram

 DSC 30

 

Географічний факультет

 

Окул Олександра (група ГРТ-23)

768px Facebook icon.svg Facebook

Instagram icon Instagram

Telegram Messenger Telegram

 

 person icon

 

Геологічний факультет

 

 

768px Facebook icon.svg Facebook

Instagram icon Instagram

Telegram Messenger Telegram

 

 DSC 32

 

Економічний факультет

 

Бойків Катерина (група ЕКЕ-41)

768px Facebook icon.svg Facebook

Instagram icon Instagram

Telegram Messenger Telegram

 

 DSC 33

 

Факультет електроніки та комп'ютерних технологій 

 

Зьола Олена (група ФЕІ-21)

768px Facebook icon.svg Facebook

Instagram icon Instagram

Telegram Messenger Telegram

 

 DSC 34

Факультет журналістики

 

Ясінська Ірина (група ЖРН-16)

768px Facebook icon.svg Facebook

Instagram icon Instagram

Telegram Messenger Telegram

 DSC 35

 

Факультет іноземних мов

 

Поліщук Назарій  (група ІНФ-31)

768px Facebook icon.svg Facebook

Instagram icon Instagram

Telegram Messenger Telegram

 

 DSC 37

 

Історичний факультет

 

Олійник Софія (група ІСТ-22)

768px Facebook icon.svg Facebook

Instagram icon Instagram

Telegram Messenger Telegram

 

 DSC 38

Факультет культури і мистецтв

 

Сидір Ігор (група КМТ-11)

768px Facebook icon.svg Facebook

Instagram icon Instagram

Telegram Messenger Telegram

 DSC 39

 

Факультет міжнародних відносин

 

Муляр Анастасія (група МВБ-31)

768px Facebook icon.svg Facebook

Instagram icon Instagram

Telegram Messenger Telegram

 

 DSC 40

 

Механіко-математичний факультет

 

Мельник Мар’яна (група МТС-41)

768px Facebook icon.svg Facebook

Instagram icon Instagram

Telegram Messenger Telegram

 

 DSC 41

 

Факультет педагогічної освіти

 

Цехмайстренко Юлія (група ФПЛ-21)

768px Facebook icon.svg Facebook

Instagram icon Instagram

Telegram Messenger Telegram

 

 DSC 42

Факультет прикладної математики та інформатики

 

Отовчиць Оксана (група ПМП-31)

768px Facebook icon.svg Facebook

Instagram icon Instagram

Telegram Messenger Telegram

 DSC 43

 

Факультет управління фінансами та бізнеcу

 

Жовтяк Катерина (група УФФ-31)

768px Facebook icon.svg Facebook

Instagram icon Instagram

Telegram Messenger Telegram

 

 DSC 44

 

Фізичний факультет

 

Гойнець Юрій  (група ФЗП-21)

768px Facebook icon.svg Facebook

Instagram icon Instagram

Telegram Messenger Telegram

 

 anna

Філологічний факультет

 

 

Жищинська Анна (група ФЛУ-21)

768px Facebook icon.svg Facebook

Instagram icon Instagram

Telegram Messenger Telegram

 

 DSC 46

Філософський факультет

 

Каленіченко Олексій (група ФФІ-21)

768px Facebook icon.svg Facebook

Instagram icon Instagram

Telegram Messenger Telegram

 DSC 47

Хімічний факультет

 

Федак Тетяна (група ХМХ-41)

768px Facebook icon.svg Facebook

Instagram icon Instagram

Telegram Messenger Telegram

Rybchynska

Юридичний факультет

 

Рибчинська Анастасія (група ЮРД-32)

768px Facebook icon.svg Facebook

Instagram icon Instagram

Telegram Messenger Telegram

 DSC 50

 

Педагогічний коледж

 

Паславська Ольга (група ШКВ-11)

768px Facebook icon.svg Facebook

Instagram icon Instagram

Telegram Messenger Telegram

 

 DSC 51

 

Правничий коледж

 

Трач Марія (група ПРК-22)

768px Facebook icon.svg Facebook

Instagram icon Instagram

Telegram Messenger Telegram

 

 person icon

 

Природничий коледж

 

 

768px Facebook icon.svg Facebook

Instagram icon Instagram

Telegram Messenger Telegram