Питання-відповідь

накипіло         3.3.2018 11:24

Ми є свідками, як виглядало -відпрцюємо- сьогодні 3.03. Таке ж відпрацювання буде і надалі. Без перебільшення, викладачі чекають, щоб студенти передзвоними: ми не прийшли. Чи хтось може це заперечити. Наразі наше навчання схоже на чергу, щоб отримати папірець, а далі гайда за прилавок на шувар, або в нічні зміни фури погрузити, на будові теж робота є. Тільки з таким напливом бажаючить праця цінуватися не буде. Студенти, розкиньмо мозгами, може ще не пізно щось поміняти. Зрештою, програму іспитів ніхто не відмінить. О жнива будуть (без коментарів)

Відповіді

Крекер з кетчупом         3.3.2018 11:31

Підтримую

Олексій         3.3.2018 12:01

3 дні нічого не змінять.Здоров"я завжди вище навчання,не забувайте.А це діло наживне,декілька лекцій можна і самостійно вивчити,а на рахунок іспитів ,то самостійно все можна надолужити.

накипіло         3.3.2018 12:19

Олексію, про які 3 дні йдеться. Ти мабуть, на 1-му курсі і не знаєщ, що зимові канікули зазвичай закінчуються в перших числах лютого.
До речі, політех опалювали, а занять не було (правда в них сесія до кінця січня, а в нас - до свят, а то й Нового року. Проте ідею безрозмірних канікул підхопили в ЛНУ швидко.

Додати відповідь