Питання-відповідь

Студентка         7.3.2018 16:58

Скиньте будь ласка зразок заяви на вихід з профкому

Відповіді

Вася         7.3.2018 18:26

Цікаве питання для тих, хто не знає. З інформації тут. З кого складається профком? Де це видно? Знаємо тільки голів профбюро факультетів. Бачимо бухгалтера . Бачимо двох інструкторів, які чомусь тут виступають з відповідями від імені профкому (це може тільки голова або заступник (якого немає, бо Галя вже давно пішла вчителювати)). Тому і ототожнюються профорганізація із профкомом (її органом).
Заява на вихід із профкому - " Членам профспілки ....факультету. Заява. Прошу всіх членів профспілки факультету звільнити мене від виконання обов'язків голови профбюро факультету через те, що я не виконав (-ла) ваших сподівань на мою роботу, а тільки використав (-ла) додаткові бали для рейтингу на стипендію, за що каюсь. Більше на голову профбюро не претендентуватиму. Внески прошу і надалі вираховувати. При неотриманні стипендії зобов'язуюсь внески сплачувати по перерахунку в розмірі 13 грн. щомісяця". ПІБ.

Дарина         7.3.2018 19:23

Хах)
Цікаво чи дійсно хтось з "блатних" профкомівців відізветься і щось скине чи просто "па-тіхаму" пересидять

Андрій Білинський         12.3.2018 13:28         відповідь профкому

Заява пишеться на ім'я голови профкому студентів, заява довільної форми, формулювання про вихід з профспілкової організації.

Додати відповідь