Питання-відповідь

Король Гагаузії         13.3.2018 16:41

Сайт із вибірковими дисциплінами жахливо працює. Після введення паролю і прізвища далі не завантажує. Чи можливе усунення недоліків?

Відповіді

Андрій Білинський         14.3.2018 8:45         відповідь профкому

Ми не адмініструємо цей сайт, за це відповідає проректор Кухарський (Головний корпус, ауд. 225), приходіть до нас, підемо разом з'ясовувати і вимагати налагодження роботи, бо проректор каже, що все працює добре.

123         14.3.2018 11:55

Ваша величносте,а чому в інших працює добре?

Додати відповідь


Останні питання

Коли буде компенсація на харчування?

До якого сиал можна оплатити навчання (контракт)? І доя кого числа можна жити в гуртожитку без літньої перепустки? Як цю перепустку оформити?

Доброго дня! я почала отримувати соціальну стипендію після зимової сесії ( подавала документи в січні)
Скажіть будь ласка, чи потрібно мені зараз знову їх подавати? ( дитина інвалід)

Перед практикою зобов'язали пройти мед огляд. Я проходжу його за місцем проживання бо вже маю договір зі своїм лікарем. Але нам сказали ще кожному завірити на листку у лікаря в поліклініці на Бой Желенського. У якому вигляді потрібно принести медогляд в студентську поліклініку? Є якась форма довідки чи як це має бути?

Впродовж 6-13 червня 2018 року Стипендіальна комісія факультету визначає конкретну величину додаткового бала.
До 13 червня 2018 року Стипендіальна комісія факультету формує список студентів із конкретною величиною їх додаткового бала. Такий список підписується головою Стипендіальної комісії (деканом), передається у Студентський відділ та не підлягає зміні.
Де ці списки?!