Питання-відповідь

студентка         13.6.2018 9:30

Доброго дня! Скажіть, будь ласка, як можна дізнатись чи мені нараховано додаткові бали за участь в конференції? Чи, можливо, потрібно було для цього написати заявку?

Відповіді

Андрій Білинський         14.6.2018 7:49         відповідь профкому

Доброго дня!
Так, для цього потрібно було писати заяву, але можливо деканат подав Вас, тому зверніться до членів стипендіальної комісмії факультету і дізнайтеся.

Додати відповідь


Останні питання

До якого сиал можна оплатити навчання (контракт)? І доя кого числа можна жити в гуртожитку без літньої перепустки? Як цю перепустку оформити?

Доброго дня! я почала отримувати соціальну стипендію після зимової сесії ( подавала документи в січні)
Скажіть будь ласка, чи потрібно мені зараз знову їх подавати? ( дитина інвалід)

Перед практикою зобов'язали пройти мед огляд. Я проходжу його за місцем проживання бо вже маю договір зі своїм лікарем. Але нам сказали ще кожному завірити на листку у лікаря в поліклініці на Бой Желенського. У якому вигляді потрібно принести медогляд в студентську поліклініку? Є якась форма довідки чи як це має бути?

Впродовж 6-13 червня 2018 року Стипендіальна комісія факультету визначає конкретну величину додаткового бала.
До 13 червня 2018 року Стипендіальна комісія факультету формує список студентів із конкретною величиною їх додаткового бала. Такий список підписується головою Стипендіальної комісії (деканом), передається у Студентський відділ та не підлягає зміні.
Де ці списки?!

Чи є бюджетні місця на заочному відділі зокрема на 5 курсі Туризм?