Питання-відповідь

Студент         13.6.2018 16:42

Якщо в рейтингу дві людини мають одинакові бали за іспити, а підвищену стипендію може мати тільки одна, як будуть вирішувати кому вона дістанеться? По заліках?

Відповіді

ct         13.6.2018 21:23

tak

Андрій Білинський         14.6.2018 7:45         відповідь профкому

Якщо однаковий рейтинговий бал, то дивляться складову успішності (без додаткових балів), якщо також однаково, то дивляться чи є якісь соціальні категорії, якщо немає, тоді за рішенням стипендіальної комісії, часто в такому випадку дивляться саме заліки.

Додати відповідь


Останні питання

До якого сиал можна оплатити навчання (контракт)? І доя кого числа можна жити в гуртожитку без літньої перепустки? Як цю перепустку оформити?

Доброго дня! я почала отримувати соціальну стипендію після зимової сесії ( подавала документи в січні)
Скажіть будь ласка, чи потрібно мені зараз знову їх подавати? ( дитина інвалід)

Перед практикою зобов'язали пройти мед огляд. Я проходжу його за місцем проживання бо вже маю договір зі своїм лікарем. Але нам сказали ще кожному завірити на листку у лікаря в поліклініці на Бой Желенського. У якому вигляді потрібно принести медогляд в студентську поліклініку? Є якась форма довідки чи як це має бути?

Впродовж 6-13 червня 2018 року Стипендіальна комісія факультету визначає конкретну величину додаткового бала.
До 13 червня 2018 року Стипендіальна комісія факультету формує список студентів із конкретною величиною їх додаткового бала. Такий список підписується головою Стипендіальної комісії (деканом), передається у Студентський відділ та не підлягає зміні.
Де ці списки?!

Чи є бюджетні місця на заочному відділі зокрема на 5 курсі Туризм?