Питання-відповідь

студент ЛНУ         3.3.2014 15:15

Слава Україні!
Маю питання щодо теперішньої позиції ЛНУ ім. І. Франка щодо подій у країні. Адже, ходити на пари і робити вигляд, що нічого не трапилось і нас це не хвилює є абсурдом! Сидіти на парах і читати останні новини в інтернеті -- викладачі цього не розуміють, а не читати їх зараз неможливо! Мінімум, що можна зробити -- це поширювати правдиву інформацію серед знайомих, записуватись в Самооборону міста, патрулювати, виходити на львівський Майдан і відстоювати нас, українців. Бо ж ще спочатку революції ми, студенти, були дуже активними, а зараз що? Вже не треба? Нас змушують повертатися до навчання, ніби нічого і не трапилось! Я розумію, що вчитися треба, щоб у майбутньому наша країна розквітала, але зараз усі думки тільки про те, що робиться на нашій Батьківщині і як їй допомогти! Я вірю, що все буде добре, вірю, що наш ЛНУ підтримає нашу громадянську позицію і сприятиме цьому! Дякую!

Відповіді

Михайло Мураль         3.3.2014 18:48

Героям Слава! Перше що хотів би Вам відписати це слова вдячності і поваги за не підробну громадянську позицію. А тепер конкретно: на пари потрібно ходити для того щоб уникнути хаосу і не бути втягнутим окремими групами студентів в політичні провокації, зрештою перебування на парах нам дає змогу в будь який момент вийти на велелюдну організовану акцію; загін студентської самооборони створений в Університеті і успішно діє; звертатись до студентів сходу, півдня і Криму потрібно, що і зробили ми сьогодні на засіданні ректорату заявою від студентів. На засіданні профкому студентів голови профбюро підтримали пропозицію про активне спілкування у соцмережах зі своїми колегами зі сходу.
Наша активність не визначається в тому скільки часу ми проведемо на майдані відстоюючи наші позиції, а в тому скільки користі ми принесемо нашій державі. Так, ми можемо зранку здобути знання на парах, а після цього підтримати мешканців України своєю присутністю на майдані, долучитись до патрулювання нашого міста і т.д. Тож зберігаймо холодний розум і спокій.

студент ЛНУ         3.3.2014 20:42

У середу, 5 березня, 2014 року у місті Львові о 14.00 відбудеться мирна акція під назвою “Десятихвилинне мовчання соборності”.

Гасло акції: “Від Галичини аж до Криму — всіх нас єднають два кольори”

Акція спрямована на підтримку єдиної, цілісної та незалежної України.

Місце проведення акції:
м. Львів, проспект Свободи , 14.00.

Обов’язкові атрибути ( які необхідно принести з собою):

Синя або жовта стрічка на якій повинна бути зазначена назва будь -якого обласного центру України ( на вибір, але не забуваємо про спрямування акції).

Прохання взяти з собою степлер.

Хід акції:

1. Збір жінок -активісток на центральній площі міста;
2. Дружнє в’язання стрічок на голову;
3. Беремось за руки, щоб охопити територію від пам’ятника Шевченку через проспект Свободи до Оперного театру. Звертаємо вашу увагу на те, що акція повинна бути мовчазною;
4. Жінки-активістки впродовж акції по -максимуму залучають до акції перехожих громадян;
5. Після десятихвилинного соборного мовчання ми гуртуємось біля Оперного театру і з наших стрічок скріплюємо національний прапор.
6.Після закінчення акції, всі бажаючі жінки-активістки відвезуть “прапор соборності” на Личаківське кладовище, де поховані герої,які віддали своє життя за соборність України.

Додати відповідь