Питання-відповідь

ЛНУ         4.3.2014 22:42

Куди/кому можна писати свої прохання та пропозиції щодо вдосконалення навчання в ЛНУ, аби вони були розглянуті,а не просто перечитані і відкинуті на далеку полицю?

Відповіді

Андрій Білинський         5.3.2014 10:04         відповідь профкому

Можете надіслати їх нам на електронну пошту (ppos_lnu@ukr.net). Ми їх розглянемо і дамо Вам відповідь щодо можливості їх втілення.

Додати відповідь


Останні питання

Коли буде компенсація на харчування?

До якого сиал можна оплатити навчання (контракт)? І доя кого числа можна жити в гуртожитку без літньої перепустки? Як цю перепустку оформити?

Доброго дня! я почала отримувати соціальну стипендію після зимової сесії ( подавала документи в січні)
Скажіть будь ласка, чи потрібно мені зараз знову їх подавати? ( дитина інвалід)

Перед практикою зобов'язали пройти мед огляд. Я проходжу його за місцем проживання бо вже маю договір зі своїм лікарем. Але нам сказали ще кожному завірити на листку у лікаря в поліклініці на Бой Желенського. У якому вигляді потрібно принести медогляд в студентську поліклініку? Є якась форма довідки чи як це має бути?

Впродовж 6-13 червня 2018 року Стипендіальна комісія факультету визначає конкретну величину додаткового бала.
До 13 червня 2018 року Стипендіальна комісія факультету формує список студентів із конкретною величиною їх додаткового бала. Такий список підписується головою Стипендіальної комісії (деканом), передається у Студентський відділ та не підлягає зміні.
Де ці списки?!