Питання-відповідь

Одарка         17.3.2014 15:55

Доброго дня!Чи можна перевестися до Вас з кримського ВНЗ цього навчального року(3 курс)?На яких умовах?Дякую

Відповіді

Андрій Білинський         18.3.2014 9:16         відповідь профкому

Доброго дня!
Так, переведення можливе. Все залежить від того на якій формі навчання (бюджет, платне) Ви навчаєтесь і на яку бажаєте перевестись. Вам потрібно писати заяву на ім'я ректора Вашого ВНЗ з дозволом на переведення, отримавши який Ви звертаєтесь до ректора ВНЗ в який бажаєте перевестись.
Детальніше Ви можете прочитати в Положенні про переведення, відрахування та поновлення студентів ВНЗ (пункти 10-13), яке є у нас на сайті в розділі Корисно почитати -> Нормативно-правова база.

Додати відповідь