Питання-відповідь

Сергій Ляшенко         22.3.2014 12:05

Доброго дня. Моя донька закінчує третій курс Таврійського національного університету ім. Вернадського у Сімферополі. Географічний факультет, спеціальність - екологія. Форма навчання - денна на бюджеті. Оцінки у неї відмінні, підвищена стипендія. Нажаль у звязку зі складною ситуацією на півострові маємо вирішувати питання з подальшого навчання доньки. Чи є можливість переведення до вашого вузу? Які умови проживання у гуртожитку? Чи зберігається бюджетне місце? На який курс можна перевестися? Які документи потрібні? Наперед дякую за відповідь!

Відповіді

Андрій Білинський         23.3.2014 21:58         відповідь профкому

Доброго вечора!
Сергій, Ваша дочка може перевестись до нас, для цього потрібно писати заяву на переведення та погодити його з ректором Вашого ВНЗ, а потім нашого. Детальніше про процедуру переведення Ви можете прочитати в Положення про порядок переведення, відрахування та поновлення студентів вищих закладів освіти в розділі Корисно почитати нашого сайту.
Державне місце може зберегтись лише за умови, що адміністрація Вашого університету або МОН передадуть державне місце Вашої дочки з Таврійського національного університету ім. Вернадського у ЛНУ імені Івана Франка при її переведенні. Умови проживання в гуртожитку вважаємо задовільними, про те є проблема з вільними місцями, але думаємо, що влітку після закінчення навчання 5 курсом Вашу доньку можна буде поселити у гуртожиток.

Додати відповідь