Питання-відповідь

Студ.         5.11.2019 13:38

Навчаюсь на денній формі навчання, 4 курс фізичний факультет. Чи зможу я після отримання бакалавру перевестись(поступити) на інший факультет? Якщо так то що для цього потрібно зробити?

Відповіді

Микола Спересенко         5.11.2019 14:45         відповідь профкому

Добрий день! Так, Ви зможете вступити на іншу спеціальність, якщо на ній передбачений перехресний вступ (вступ з інших спеціальностей. Для вступу буде необхідно скласти іспит з іноземної мови та фахове випробування. Крім цього буде додаткове вступне фахове випробування, щоб перевірити чи вступник володіє мінімально необхідним рівнем знань із спеціальності на яку вступає. Всі деталі варто уточнювати у деканаті факультету на який плануєте вступати.

Додати відповідь


Останні питання

Допоможу з підготовкою до іспитів на 1 та 2 курсах філологічного факультету. Допоможу з відповідями до іспитів (поділити маленьку суму на всю групу то вийде по 1-2 гривні). Допоможу з конспектами. Розповім про викладачів: у кого можна списати, у кого - ні, коли краще йти відповідати: у числі перших чи останніх, а може в середині?
Звертайтесь, допоможу просто так, безкоштовно, а відповідями до іспитів поділюсь за символічну плату

А також можу переписати Ваші конспекти лекційні чи практичні, не важливо з якого Ви факультету. Ну ж було таке, що не ходив на пари, а зараз треба і лекції, і семінари мати вручну написані. Правда?

Пишіть на пошту karissha06@gmail.com

Це правда, що вже можна отримати більше ніж 3 талони за сесію і тебе не відрахують?

Соц.стипендія приходить в усіх універах +-в один день? І чи має бути ще щось за листопад?

Скажіть, будь ласка, за скільки часу повертають гроші за проживання в гуртожитку?

Добрий вечір. Мені мали повернути гроші за гуртожиток як дитині учасника АТО. Я подала документи і реквізити картки. Зараз виявилось, що ця картка заблокована, а картка з таким номером, як в мене належить іншій людині. Що робити і куди йти:(чи можливо є номер телефону або електронна адреса)? Чи могли надіслати гроші за тим номером картки?