Питання-відповідь

Студент         5.11.2019 16:31

Доброго дня, я студент 2 курсу, навчаюсь на факультеті іноземних мов (переклад включно). Хочу поцікавитись, що і коли потрібно зробити щоб перевестись на спеціальність «Туризм» ?
І чи переведуть мене на той самий ж курс чи потрібно йти знову з 1 курсу?

Відповіді

.         5.11.2019 17:17

Добре зваж свій намір.Здобувши кваліфікацію філолога,володіючи ін.мовою,та ще й кількома,спеціальність "Туризм" можна вивчати заочно і одночасно працювати згідно фаху.Туристичні фірми хочуть спеціалістів зі знанням ін.мов.Поцікався,скільки безробітних "туристів" не могли влаштуватись за фахом або працюють за мізерну оплату.Хіба що хочеш бути невдахою в цьому житті,твоє життя-твій вибір.В час інтернету все більше мандрівників планують подорожі самостійно без допомоги турфірм.Це тобі не інформаційні технології ,за якими -майбутнє.Поцікався в приймальній комісії ,чи можна на магістатуру йти на "Туризм",після ін.філології.Щасти! ))

Студент         5.11.2019 18:17

На свому факультеті я особливо не вивчу англійської,тим більше із таким ставленням від викладачів,які плювати на нас хотіли і ні в що нас не ставлять...де на основну англійську приділяється аж пів години на домашнє вивчення,проте сидиш і робиш домашнє з нікому непотрібних предметів по 4-5 годин мінімум.
Та й взагалі кому подрібні саме перекладачі? Зараз щось перекласти то не проблема,а англійську мову вже ліпше вивчити на курсах

...         5.11.2019 18:37

Вбачається, що тебе і на іноземну роботу на шуфлю не візьмуть, туристе.

.         5.11.2019 19:47

Я бачу ти дуже розумна,шуфля

Андрій Білинський         6.11.2019 7:36         відповідь профкому

Вам потібно взяти свою залікову книжку і піти в деканат географічного факультету, щоб вони подивилися академічну різницю і тоді щось вам скажуть.

Студент         6.11.2019 8:01

Дуже вдячний

до студента         6.11.2019 10:15

Твоє рішення щодо зміни спеціальності-тільки твій вибір.Але особисто знаю хлопця,який здобув магістра на "Туризмі",англійської не знає,і роботи по спеціальності не знайшов.Три місяці в Польщі,тепер планує переучуватися на електрика. Може тобі пощастить більше,хоча сумніваюся. Відвідай центр зайнятості і переконайся особисто про перспективу майбутнього працевлаштування.

Студент         6.11.2019 13:12

Я розумію то все,але я англійську вчив в школі,англійська була 8 разів на тиждень (країнознавство англ,практика перекладу і англ література) це була поглиблена школа з вивченням англійської, до того ж відвідував курси. Саме тому я англійську дуже добре знаю,проте в універі за 1.5 роки я не вивчив взагалі нічого нового,я вчу непотрібні взагалі мені предмети,тому я й хочу звідси втекти. Немає сенсу надалі залишатись

в         6.11.2019 14:00

Щось ти, студенте, не договорюєш. Л.П., Ви правильно, хоч щось йому підкажете. А ти,- візьми себе в руки, заспокійся, подумай, послухай старших.

.         6.11.2019 17:05

А ніхто тобі і не обіцяв,що буде легкоЧи маєш міжнародний сертифікат з англійської?Який рівень?Спробуй поїхати по обміну закордон.від універу. Вступи на заочне на іншу спеціальність і навчайся паралельно,щоб тебе не мучили сумніви.І головне -не лякай батьків поспішними рішеннями.

.         6.11.2019 17:18

А якщо підеш на курси тестувальників чи інші ,які набирають ІТ-фірми,то при твоєму знанні англійської будеш дуже успішним.Йди на SoftServ чи EPAM,чи на інші.А якщо б почав додатково вивчати китайську чи східні мови,то у тебе були б значно ширші можливості у майбутньому працевлаштуванні.Успіху!

Додати відповідь


Останні питання

Допоможу з підготовкою до іспитів на 1 та 2 курсах філологічного факультету. Допоможу з відповідями до іспитів (поділити маленьку суму на всю групу то вийде по 1-2 гривні). Допоможу з конспектами. Розповім про викладачів: у кого можна списати, у кого - ні, коли краще йти відповідати: у числі перших чи останніх, а може в середині?
Звертайтесь, допоможу просто так, безкоштовно, а відповідями до іспитів поділюсь за символічну плату

А також можу переписати Ваші конспекти лекційні чи практичні, не важливо з якого Ви факультету. Ну ж було таке, що не ходив на пари, а зараз треба і лекції, і семінари мати вручну написані. Правда?

Пишіть на пошту karissha06@gmail.com

Це правда, що вже можна отримати більше ніж 3 талони за сесію і тебе не відрахують?

Соц.стипендія приходить в усіх універах +-в один день? І чи має бути ще щось за листопад?

Скажіть, будь ласка, за скільки часу повертають гроші за проживання в гуртожитку?

Добрий вечір. Мені мали повернути гроші за гуртожиток як дитині учасника АТО. Я подала документи і реквізити картки. Зараз виявилось, що ця картка заблокована, а картка з таким номером, як в мене належить іншій людині. Що робити і куди йти:(чи можливо є номер телефону або електронна адреса)? Чи могли надіслати гроші за тим номером картки?