Питання-відповідь

Студентка         6.11.2019 7:24

Скажіть будь ласка, якщо я навчаюсь в ЛНУ на денній формі навчання, але хочу ще подати в політех на заочну форму навчання, що потрібно робити з документами? Мої всі оригінали в ЛНУ, чи потрібна якась довідка з мого факультету, що мої документи у них зберігаються ?

Відповіді

Андрій Білинський         6.11.2019 7:35         відповідь профкому

Оигінали залишшаться в ЛНУ, Ви можете взяти заірені копії і довідку, що оригінали знаходять в Університеті, для цього потірбно звернутися у відділ кадрів, ауд. 104 головного корпусу.

Студентка         6.11.2019 10:31

А стосовно реєстрації на сайті вступу, мені потрібно буде зе раз заходити в мій кабінет(той де ми розставляли пріори) і вибрати заочну форму, чи можна зразу приходити в приймальну комісію з довідками з ЛНУ ?

тип         6.11.2019 13:49

Тупа? ТИ хочеш подати, чи ти хочеш вступити? На перший курс. На вступ все спочатку.

Андрій Білинський         7.11.2019 13:39         відповідь профкому

Зайдіть в приймальну комісію і запитайте, ви в короткий термін зможете з'ясувати всі питання.

Додати відповідь


Останні питання

Допоможу з підготовкою до іспитів на 1 та 2 курсах філологічного факультету. Допоможу з відповідями до іспитів (поділити маленьку суму на всю групу то вийде по 1-2 гривні). Допоможу з конспектами. Розповім про викладачів: у кого можна списати, у кого - ні, коли краще йти відповідати: у числі перших чи останніх, а може в середині?
Звертайтесь, допоможу просто так, безкоштовно, а відповідями до іспитів поділюсь за символічну плату

А також можу переписати Ваші конспекти лекційні чи практичні, не важливо з якого Ви факультету. Ну ж було таке, що не ходив на пари, а зараз треба і лекції, і семінари мати вручну написані. Правда?

Пишіть на пошту karissha06@gmail.com

Це правда, що вже можна отримати більше ніж 3 талони за сесію і тебе не відрахують?

Соц.стипендія приходить в усіх універах +-в один день? І чи має бути ще щось за листопад?

Скажіть, будь ласка, за скільки часу повертають гроші за проживання в гуртожитку?

Добрий вечір. Мені мали повернути гроші за гуртожиток як дитині учасника АТО. Я подала документи і реквізити картки. Зараз виявилось, що ця картка заблокована, а картка з таким номером, як в мене належить іншій людині. Що робити і куди йти:(чи можливо є номер телефону або електронна адреса)? Чи могли надіслати гроші за тим номером картки?