Питання-відповідь

І         2.12.2019 19:24

Чому можуть не допустити до сесії? Чи є мінімальна кількість балів (яка виставляється з поточних та модулів) для допуску до сесії?

Ситуація наступна: коли залишилося три семінари до кінця наша семінаристка повідомила, що оцінки вираховується не через середнє арифметичне, а приплюсовуються. В більшості групи нема навіть 26 балів, якщо плюсувати поточні оцінки та оцінки за модулі, то що робити, з 25 допускають?

Відповіді

Студент         2.12.2019 23:31

Все залежить від викладача, точніше від лектора. Так, є мінімальна кількість балів для допуску до іспиту - 26. Але для більшості це умовна цифра. Якщо ваша семінаристка - ваша лекторка, котра і буде приймати іспит, то вона буде змушена допустити всіх, бо якщо більшість групи матимуть недопуск запитають у неї деканат. А якщо вона не лекторка, то попросіть, щоб дала якесь додаткове завдання, щоб ви могли написати і здати, щоб отримати додаткові бали

Микола Спересенко         3.12.2019 8:10         відповідь профкому

Добрий день! Про систему оцінювання та підведення підсумків викладач мав Вас повідомите на першому занятті. Якщо складаються такі обставини, що більшість групи не отримує необхідну кількість балів, то поспілкуйтеся з викладачем, щодо іншої системи підведення підсумків або додаткових можливостей для отримання балів.

Додати відповідь